כדורגל ישראליליגת העל

"המשימה הושלמה, גרמתם לי ללכת נגד ההיגיון ונגד הסיכויים"

אחרי שזכה באליפות רביעית במכבי ת''א, מלך שערי הקבוצה פנה לאוהדים באינסטגרם: ''לחזור בגיל 35 למקום שעשית בו הכל זו החלטה לא קלה, אבל מה כיף בלקבל החלטות קלות? וואו, כמה שחיכיתי לרגע הזה''

שנתיים אחרי שחזר לישראל, ערן זהבי חגג אמש (שבת) אליפות רביעית עם מכבי תל אביב – שקטעה שלוש שנים רצופות בהן האליפות נדדה למכבי חיפה. תשע שנים אחרי האליפות האחרונה שלו עם הצהובים, הקפטן שיחגוג בקרוב יום הולדת 37, סגר את המעגל והיה מאלה שהובילו את הקבוצה לעבר התואר הנכסף עם 17 שערים ושבעה בישולים בליגה.

זהבי פרסם היום פוסט באינסטגרם ובו מעין סיכום של העונה: "וואו, כמה חיכיתי לרגע הזה, אני לא יודע אפילו מאיפה להתחיל. אני רוצה להגיד לכם תודה על הכל, תודה על האהבה האינסופית לאורך השנים, מהרגע שהגעתי כולל הרגעים שעזבתי ועד הרגע שגרמתם לי לחזור כשהגעתי עם פ.ס.וו איינדהובן. הכל היה שווה בשביל להגיע לרגע הזה אתמול!".

החלוץ הוסיף: "גרמתם לי ללכת נגד ההיגיון, נגד כל הסיכויים וכל סיפורי העבר על שחקנים שחזרו ונכשלו וזה נגמר לא טוב. לחזור בגיל 35 למקום שעשית בו הכל זו החלטה לא קלה, אבל מה כיף בהחלטות קלות? שמח שצלחנו את האתגר הזה ביחד וכשאני אומר ביחד – זה כולם כולל כולם. מאמנים, שחקנים, אנשים מאחורי הקלעים".

זהבי סיכם: "והכי חשובים, אמנם כתבתי אותם אחרונים אבל הם הכוח האמיתי שהרים אותי ברגעים קשים – זה המשפחה שלי והחברים הקרובים. אז שוב רק תדעו שאני אוהב אתכם מהלב וכל רגע על המגרש גרמתם לי לתת 100 אחוז מעצמי בכל יום בכל דקה! מכבי ת"א אלופת המדינה! איזה כיף להגיד את זה שוב יאללה תיהנו מהרגע".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW