כדורגל ישראליליגת העל

המשטרה תפתח בחקירה לבדיקת התנהגות אוהדי בני סכנין

ביום שאחרי התקרית המכוערת במהלכה אוהדי הקבוצה התנהגו בגסות במהלך נגינת ''התקווה'' ואף קיללו במופגן את קפטן חדרה, מנשה זלקה, המשטרה החליטה לפעול. השר בן גביר: ''לשלוח אותם לכלא או לסוריה''

פחות מיממה לאחר שאוהדי בני סכנין המשיכו לשיר בהפגנתיות במהלך נגינת ההמנון הלאומי ובהמשך שרקו בוז וקיללו את קפטן הפועל חדרה ומשרת המילואים הפעיל מנשה זלקה בכל נגיעה בכדור, מפקד מחוז מרכז ניצב אבי ביטון הנחה היום (ראשון) לפתוח בחקירה, לבדיקת נסיבות האירוע באצטדיון נתניה, בחשד לפגיעה בחוק הדגל, הסמל והמנון המדינה.

צפו באוהדי בני סכנין מקללים את מנשה זלקה (מתוך הרשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)

מדוברות המשטרה נמסר בתגובה לאירועים: "אמש נערך משחק כדורגל באצטדיון נתניה, במהלכו הועלה לרשת תיעוד המעלה חשד לקיומה של עבירה פלילית בעבירות האמורות ובהתאם הורה מפקד המחוז לפתוח בחקירת הנסיבות. בתום איסוף כלל הממצאים, לרבות אמצעי תיעוד ולאחריה גיבוש תשתית ראייתית ראשונית, יועברו החומרים לבחינת הפרקליטות כנדרש".

מנשה זלקה במדים (צילום: באדיבות הפועל חדרה)

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מסר בתגובה: "החלטת מפקד מחוז מרכז של המשטרה, ניצב אבי ביטון לפתוח בחקירה באשר לנסיבות האירוע של פגיעה בחוק הדגל והמנון המדינה על ידי אוהדי סכנין הינה החלטה עקרונית וחשובה. כבר אמש אמרתי שאסור לעבור על האירוע לסדר היום, מקווה שגם הפרקליטות תבין שמדובר באירוע שמהווה אבן בוחן: מדינה חפצת חיים לא נותנת לבזות את הדגל והסמל שלה על ידי האויב באמצע מלחמה – את המחבלים שהתפרעו אמש בנתניה צריך לשלוח לכלא או לסוריה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button