כדורגל ישראליליגת העל

המשטרה הודיעה: אוהדים תקפו שוטרים, שלושה חשודים נעצרו

לאחר שאוהדי מכבי חיפה טענו ששוטרים סמויים נכנסו ליציע ותקפו, במשטרה הודיעו כי שלושה חשודים בהפרת סדר ותקיפת שוטרים נעצרו והועברו לחקירה. שלושה שוטרים נפצעו ופונו לקבלת טיפול רפואי

קטטה אלימה פרצה ביציע הצפוני של אוהדי מכבי חיפה בסמי עופר בסיום המשחק אמש (ראשון) מול מכבי בני ריינה, שהסתיים ב-2:1 לאורחים. זה החל ככל הנראה כעימות פנימי בין מספר אוהדים שקיללו את הבלם הסנגלי עבדולאי סק לבין מספר אוהדים אחרים שעודדו אותו, אך בהמשך טענו האוהדים כי שוטרים סמויים נכנסו ליציע ותקפו אותם. המשטרה הודיעה היום שאוהדים תקפו שוטרים והשליכו לעברם חפצים, כאשר שלושה חשודים בהפרת סדר ותקיפת שוטרים נעצרו והועברו לחקירה, בעוד שלושה שוטרים נפצעו ופונו לקבלת טיפול רפואי.

מדוברות המשטרה נמסר: "כוחות משטרה של מחוז חוף פעלו אתמול (ראשון) לאבטחה ושמירת הסדר באצטדיון סמי עופר בחיפה לפני, במהלך ולאחר משחק הכדורגל שנערך במקום. לקראת סיום המשחק, נצפה חשוד ביציע של אוהדי מכבי חיפה מצית כובע משטרה, עם סיום המשחק עצרו השוטרים את החשוד ובמהלך ביצוע המעצר הותקפו שוטרים ביציע האוהדים על ידי מספר חשודים תוך יריקות והשלכת חפצים לעברם. כתוצאה מכך, נפצעו 3 שוטרים ופונו לקבלת טיפול רפואי".

תיעוד האלימות ביציע של מכבי חיפה (דוברות המשטרה)

עוד נמסר: "בתוך כך, נעצרו 2 חשודים (18, 20) בחשד להפרת הסדר הציבורי ותקיפת שוטרים בתחומי האצטדיון אשר הועברו לחקירה שבסיומה נכלאו. נעצר חשוד קטין נוסף בחשד לתקיפת שוטרים, לאחר חקירה שוחרר בתנאים מגבילים של הרחקה ממגרשי הספורט לתקופה של 30 ימים. בהתאם לממצאי החקירה וחומר הראיות תבקש המשטרה מבית משפט השלום בחיפה להאריך את מעצרם של 2 הבגירים".

במשטרה הדגישו: "משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את ביזוי השוטרים ואת הפגיעה הפיזית בהם באלימות חמורה שהובילה לפציעתם של שוטרים. כל מי שיפגע פיזית בשוטרים יטופל במלוא החומרה ואנו נפעל למצות את הדין עם המעורבים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button