כדורגל ישראלינבחרת ישראל

המשטרה אישרה מכירת 3,000 כרטיסים נוספים מול אנדורה

אחרי 12 אלף כרטיסים שנמכרו עד יום חמישי, הוחלט למכור כרטיסים נוספים למשחק מחר (שני, 21:45). כוחות גדולים נערכים לאפשרות שאוהדי בית''ר י-ם ינסו לחבל במשחק. במקביל, ארגון הכאבים מאיים בשביתה

לאחר ש-12 אלף אוהדים הספיקו להבטיח את מקומם במפגש מול אנדורה מחר (שני, 21:45) לפני עצירת מכירת הכרטיסים ביום חמישי, הבוקר אישרה המשטרה למכור 3,000 כרטיסים נוספים למשחק שיתקיים באצטדיון טדי, במסגרת המחזור הרביעי של מוקדמות יורו 2024.

בימים האחרונים נפוצו איומים רבים של אוהדי בית"ר ירושלים ברשתות החברתיות על כך שבכוונתם לפרוץ לכר הדשא במהלך המשחק, כדי לחבל בסדר התקין של המשחק ובכך לגרום לעונשים כבדים שתספוג ההתאחדות. כעת, המשטרה נערכת בכוחות גדולים ביציעים לאפשרות שאוהדי בית"ר ינסו לפרוץ לדשא או להפריע לאירוע בדרכים אחרות. כ-800 שוטרים צפויים לקחת חלק בשמירת הסדר ואבטחת המשחק.

בתוך כך, ארגון עובדי מערך הכבאות והצלה הודיע כי בעקבות העיצומים במערך הכבאות, משחקה של נבחרת ישראל לא יאובטח. בהודעה מטעם הארגון נכתב: "בעקבות פגיעה בשכר ובתנאי העבודה של עובדי מערך הכבאות, צפויים שיבושים נוספים באבטחת הופעות, משחקי כדורגל, כנסים וכו'. הסכם שכר אחרון הסתיים ב-2017, אולם במקום לשבת עם הכבאים למו״מ, פקידי האוצר מבקשים לפגוע בשכרם של כלל העובדים. כל עוד האוצר לא ישב איתנו למו"מ אינטנסיבי על הסכם שכר, בהמשך יהיו עוד אירועים שלא נאבטח. קוראים לשר האוצר לנהל איתנו מו"מ בהקדם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button