כדורגל ישראלינבחרת ישראל

המסר של בן שמעון לשחקנים: כל אחד שנמצא בסגל – ראוי

נבחרת ישראל קיימה אימון ראשון בסגל לקראת משחקי הידידות מול הונגריה (8.6) ובלארוס (11.6), המאמן אמר באסיפה: אל תקשיבו לרעשי הרקע, תוכיחו את מקומכם''. בן שמעון מתלבט עדיין בכל הנוגע למערך

נבחרת ישראל קיימה אמש (שני) אימון ראשון בסגל מלא לקראת משחקי הידידות הקרובים בהונגריה – מול הנבחרת המקומית ב-8 ביוני ושלושה ימים לאחר מכן נגד בלארוס, כאשר היום ומחר יתקיימו אימוני ערב לקראת ההמראה ביום חמישי לבודפשט.

המאמן רן בן שמעון שוחח עם השחקנים והתייחס לביקורות על הסגל שזומן: "אל תתייחסו לכל רעשי הרקע. כל זימון לנבחרת זה זכות, ולכל אחד מכם יצטרך להוכיח שמקומו פה. ההונגרים מכרו 20 אלף כרטיסים למשחק נגדנו והם יבואו בשיא הרצינות. הם לא מתייחסים לזה כמו משחק ידידות וככה גם אנחנו".

יפתח בשער. עומרי גלזר באימון הנבחרת (אודי ציטיאט, באדיבות ההתאחדות לכדורגל)

בן שמעון הוסיף: "כל מי שבחדר הזה, ראוי ללבוש את חולצת הנבחרת וראוי להיות פה. לא אכפת לי מה יגידו על שחקן זה או אחר. אנחנו לא נוסעים למשחקים מול הונגריה ובלארוס כדי להעביר את הזמן". המאמן עדיין לא בחר מערך איתו יפתח בשבת נגד הונגריה בדברצן, ועדיין לא הכריע אם לשחק עם שלושה או שני בלמים. 

לא מוכנה ליורו: הנבחרת הצעירה הפסידה 2:0 לנבחרת בלגיה
גיל כהן בפעולה (ליאת אבשלומי)

בתוך כך, בלם מ.ס אשדוד גיל כהן שוחרר מהסגל בשל פציעה ומי שזומן במקומו הוא הליגיונר יואב הופמייסטר, שחקנה של קורונה קיילצה הפולנית. נציין כי מראשית הזימונים נגרעו מהסגל בגלל פציעות מחמוד ג'אבר, אופק ביטון, אלון תורג'מן וגיל כהן ובמקומם הוזמנו עדן שמיר, עומרי אלטמן, אליאל פרץ וכאמור הופמייסטר.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW