כדורגל ישראליליגת העל

המסר המאחד של הפועל ובית"ר י-ם, המחווה של הפועל ב"ש

הערב היה אמור להתקיים הדרבי הירושלמי ושתי הקבוצות מהבירה פרסמו מסר מאחד: ''הכדורגל והיריבות יחכו''. הקבוצה מבירת הנגב פרסמה ברכת יום הולדת מיוחדת לילד שחטוף לעזה וגם: המסר של הפועל ת''א

הדרבי הירושלמי בין בית"ר להפועל ירושלים היה אמור להיערך הערב (שני) ובינתיים, שתי היריבות הגדולות מהבירה פרסמו במשותף מסר מאוחד ברשתות החברתיות של המועדונים בו נכתב: "הכדורגל והיריבות יחכו. זמן לחזק את הבית".

מהפועל ירושלים נמסר: "הערב אמור היה להתקיים הדרבי הירושלמי. מטבע הדברים, אין. במקום זאת, מועדוני הכדורגל של הפועל ירושלים ובית"ר ירושלים העלו פוסט משותף, שאומר הכל. מחזקים את תושבי העיר והמדינה, ומקווים שאחרי המלחמה, כמו בתמונה ההיא מימק״א, נחזור להתרגש מיריבויות בספורט בפרופורציות הראויות".

אוהד הפועל באר שבע, אוהד מונדר, מציין היום את יום הולדתו ה-9. הוא עושה זאת בשבי ברצועת עזה, לאחר שנחטף מביתו ביום שבת הארור. אוהד שהה בבית סבו וסבתו, אשר נחטפו גם הם יחד עם אימו. דודם, רועי, נרצח במתקפה האכזרית.

לבקשת המשפחה, מאמן הקבוצה אליניב ברדה והשחקנים נרתמו ואיחלו לאוהד יום הולדת שמח, בתקווה שיראה זאת בהקדם האפשרי. מהפועל באר שבע נמסר: "בנוסף, פתחנו את אימון הבוקר שלנו בתפילה וקריאה לחזרתו המהירה של אוהד. כולנו מייחלים שאוהד ומשפחתו יחזרו בקרוב בריאים ושלמים. לבקשת משפחתו, אתם מוזמנים לתלות היום במרפסות בלון אדום לכבוד אוהד".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button