כדורגל ישראליליגת העל

המנהל המקצועי של ורוצלאב: "העסקה גדולה על מכבי חיפה"

המנהל הספורטיבי של ורוצלאב התייחס בשנית לעסקה אפשרית על מתיאס נהואל: ''דיברתי עם מכבי חיפה, ההעברה מעל ליכולות שלהם. אנחנו אוהבים את נהואל ורוצים שיישאר''. סולטאני צפוי לנחות ביום שני בישראל

האם עסקת מתיאס נהואל למכבי חיפה על סף קריסה? המנהל הספורטיבי של הקבוצה, דיוויד בלדה, פרסם היום (ראשון) בחשבון ה-X שלו פוסט ובו התייחס לעסקה האפשרית. הארגנטינאי, שמשחק בעמדת הקשר הקדמי, רשם העונה תשעה שערים ושני בישולים בליגה הפולנית, אחרי שבעונה שעברה עמד על שלושה שערים ושני בישולים בלבד.

בפוסט של בלדה נכתב: "בקצרה לגבי נהואל. קיימנו היום שיחה בין המועדונים, אני והמנהל הספורטיבי של מכבי חיפה, הבהרתי שעמדתנו היא שאנחנו אוהבים את נהואל ורוצים שהוא יישאר. מבחינת מכבי חיפה, ההעברה מעל ליכולות שלהם ואני חושב שהנושא סגור". כזכור, לפני מספר ימים סומן נהואל כמי שמכבי חיפה הייתה רוצה להפוך לרכש הראשון שלה בקדנציה החדשה של ברק בכר.

תומאס סולטאני (האתר הרשמי של ארסנל)

בנושא אחר, השוער היהודי תומאס סולטאני (25, 1.85 מ') אמור לנחות בארץ מחר בערב, לעבור בדיקות רפואיות ולהיות מוכרז באופן רשמי כשוער מכבי חיפה לשנתיים הקרובות. סולטאני ישמש כשוער משנה לשריף כיוף שחתם לאחרונה על חוזה לחמש השנים הקרובות. היהודי-ארגנטינאי אמור לפתוח את האימונים ב-18 לחודש יחד עם שאר השחקנים הזרים של הקבוצה שאמורים להגיע. 

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW