כדורגל ישראליליגיונרים

המנהל המקצועי של הכוכב האדום בלגרד: "ברק בכר יישאר"

זבזדן טרזיץ' הצהיר בראיון בסרביה שהמאמן יישאר והשיב למבקרים: ''מאמנים סרבים שלא עשו כלום 20 שנה מעבירים ביקורת. נראה שיש שנאת זרים בסרביה, התוצאות בעתיד יובילו להפחתת הביקורות''

בצל השמועות על פרידה אפשרית מברק בכר בגלל תוצאות ויכולת לא טובה של הכוכב האדום בלגרד בליגה המקומית, המנהל המקצועי של אלופת סרביה זבזדן טרזיץ' הבהיר היום (ראשון) בראיון לתקשורת הסרבית כי המאמן הישראלי יישאר במועדון, כשהוא גם עונה לכל המבקרים.

טרזיץ' אמר: "המעמד של ברק בכר יציב, מקומו בטוח ואנחנו ניתן לו את כל התמיכה. התוצאות שהוא יספק בעתיד יובילו לכך שתיפסק הביקורת נגדו. אנחנו צריכים להיות מוכנים לקבל ביקורת, אבל אני קורא את מה שמתפרסם בתקשורת ולצערי זה נראה שאנחנו מדינה ששונאת זרים. במשך עשרות ומאות שנים מכירים בסרביה כמדינה שמקבלת זרים באהבה גדולה ולכן זה מפתיע אותי לראות מאמנים סרבים שלא עשו כלום כבר 20 שנה מעבירים ביקורת".

המנהל המקצועי הצהיר: "ברק בכר בטוח יישאר וזה מובן שיש גם ביקורות, אבל הן יפתחו בעתיד. האוהדים שלנו תמיד יהיו עם ציפיות לא ריאליות, מבחינתם אנחנו צריכים לנצח גם את מנצ'סטר סיטי במשחק הבית. אנחנו לא הגענו לליגת האלופות רק כדי להשתתף, הגענו כדי לשחק והצלחנו להוביל במנצ'סטר. הכוכב האדום זה מועדון שרק הולך ומתחזק, ואנחנו נהיה חזקים יותר בשנים הבאות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button