כדורגל ישראליליגת העל

המנהלת תמשיך לממן לעירוני ק"ש את השימוש באצטדיון נתניה

במנהלת הודיעו: ''כל עוד הצפון מפונה וככל והמדינה לא תפצה את ק''ש על עלויות שכירת האצטדיון, נכסה אותן''. כלפון: ''נמשיך לסייע עד החזרה הביתה''. וגם: משחק שהופסק יחודש מאותה דקה והמאבק בעיכוב השכר

שורה של החלטות התקבלה היום (שלישי) בישיבת דירקטוריון מנהלת הליגות. במוקד, הוחלט כי לאחר שבעונת המשחקים האחרונה המנהלת סייעה לעירוני קריית שמונה בתשלום עבור שכירת האצטדיון בנתניה הוחלט כי גם בעונת המשחקים הקרובה וכל עוד אזור הצפון מפונה, ככל ומדינת ישראל לא תפצה את המועדון על עלויות שכירת אצטדיון, מנהלת הליגות תכסה אותן.

יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון מסר: "אני שמח שקיבלנו היום בדירקטוריון המנהלת שורה של החלטות שמפיקות לקחים מעונת המשחקים האחרונה ומסתכלות קדימה מתוך ניסיון לשפר את הכדורגל המקצועני לטובת כל המעורבים בו: אוהדים, שחקנים ובעלי תפקידים. אנו מחזקים את הפועל קריית שמונה על הדרך שעברה בעונה האחרונה וכפי שסייענו להם בעונה שעברה נמשיך כך גם השנה עד שיחזרו לביתם. כולי תקווה שמדינת ישראל תחזור במהרה לשגרה".

היו"ר ארז כלפון (באדיבות מנהלת הליגות)

בנוסף, בישיבה התקבלה החלטת הצעה לתיקון תקנון ולפיו משחק שהחל והופסק לאחר פתיחתו יחודש מאותה נקודת זמן ובאותם התנאים בהם הופסק המשחק המקורי. מהמנהלת נמסר כי "מטרת התיקון היא לשמור ככל הניתן על רציפות התנאים הספורטיביים בליגות המקצועניות גם במקרה של הפסקת משחק מסיבות שונות".

בישיבה הדירקטוריון הוחלט גם על הרחבת תמריץ תדמית הליגה. התמריץ יכלול מעתה גם הפחתה על אי תשלום שכר עובדים ושחקנים בזמן. הסכומים יעלו עד ל-380 אלף ש"ח בליגת העל ו-220 אלף ש"ח בליגה הלאומית.

אלירן עטר בפעולה (דוברות בני יהודה)

במנהלת אמרו כי "מטרת המהלך היא להמשיך ולהילחם בתופעה הפסולה בה מעוכב שכרם של בעלי תפקידים בצורה שקודם כל מנוגדת לחוק אך מעל זאת פוגעת בתדמית ועתיד הענף כולו".

כמו כן הוחלט כי תמריץ הפלייאוף בליגה הלאומית יורחב ויעמוד מעתה על: 58 אלף ש"ח לניצחון ו-29 אלף ₪ לתיקו בפלייאוף העליון. 41 אלף ש"ח לניצחון ו-20,600 ש"ח לתיקו בפלייאוף התחתון.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW