כדורגל ישראליליגיונרים

המל"ל קרא לעזוב את טורקיה, מה יעלה בגורלם של הליגיונרים?

לאור המשך החמרה באיומי הטרור כלפי ישראלים בחו''ל, אזהרת המסע לטורקיה עולה לרמה הגבוהה ביותר - רמה 4 - ו''על כל הישראלים השוהים בטורקיה לצאת בהקדם''. יחזקאל, ספורי, מדר, קארצב ונמרוד לוי יחזרו?

בעקבות מלחמת "חרבות ברזל", מזוהה החמרה משמעותית באיומי הטרור כלפי יהודים וישראלים ברחבי העולם. לפיכך, מעדכן הערב (שלישי) המטה לביטחון לאומי את הציבור אודות שינויים נוספים. במסגרת זו, המטה לביטחון לאומי מודיע על עדכון רמת אזהרת המסע בטורקיה לרמתה הגבוהה ביותר – רמה 4 (איום גבוה), החלה על כל שטחי המדינה.

ברוכים הבאים. רמזי ספורי (האתר הרשמי)

במל"ל הבהירו: "בהתאם לכך קורא לכל הישראלים השוהים בטורקיה לצאת בהקדם. לישראלים שטרם יצאו מטורקיה ממליץ המל"ל לנקוט בכלל אמצעי הזהירות המומלצים (המפורטים באתר המטה לביטחון לאומי) ולצמצם ככל הניתן התקהלויות ושהייה במרחב הציבורי, להצניע סממנים ישראליים ויהודיים, ולהימנע מהגעה למקומות המזוהים כיהודים או עם זיקה ישראלית".

עוד נמסר: "על רקע האירועים, קיים חשש כי תגבר המוטיבציה של גורמי טרור ומפגעים בודדים לבצע פיגועים כנגד ישראלים במדינות שונות בכל רחבי העולם (דוגמת תקיפת עובד שגרירות ישראל בבייג'ין ב-13 באוקטובר). המל"ל מחדד כי בתקופת המלחמה קיים פוטנציאל לאיומים גם במדינות שעליהן לא חלה אזהרת מסע, ולכן הוא קורא לנקוט באמצעי זהירות מוגברים ולגלות ערנות יתרה.".

ים מדר עם הכדור (אתר FIBA)

יש לציין שבטורקיה משחקים חמישה ספורטאים ישראלים. בכדורגל שגיב יחזקאל ורמזי ספורי עברו יחד מהפועל באר שבע לאנטליאספור לפני סיום חלון ההעברות ועדן קארצב משחק כמעט שנה באיסטנבול בשאקשהיר, כאשר בכדורסל ים מדר משחק בפנרבחצ'ה ונמרוד לוי במדי סאמסונספור. 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW