כדורסלליגת העל

המחזור ה-16 בליגת העל בכדורסל יוקדש למען שחרור החטופים

במנהלת הליגה החליטו להקדיש את המשחקים שיתקיימו בימים שבת וראשון לשחרור 136 החטופים והחטופות שעדיין נמצאים ברצועת עזה. בטקסים יתארחו נציגי משפחת ביבס שמוחזקים בשבי כבר יותר מ-100 ימים וכן בני משפת ברודץ' ששוחררו מהשבי

"לא יחזור לנו הצבע, עד שהם חוזרים הביתה". קבוצות ליגת ווינר סל ומנהלת הליגה בשיתוף הווינר, מקדישים את מחזור 16 למען 136 החטופים והחטופות שעדיין מוחזקים בשבי חמאס.

כחלק משיתוף הפעולה בין ליגת ווינר סל, משרד הפרסום FCB Atomi והמטה להחזרת החטופים והנעדרים במהלך משחקי המחזור שיתקיימו בימי שבת (20/1) וראשון (21/1) ייערכו טקסים לפני המשחקים. במהלכם, יתארחו נציגי משפחת ביבס, משפחתם של ירדן, שירי, אריאל וכפיר ביבס שמוחזקים בשבי חמאס כבר למעלה מ-100 ימים ומשפחת ברודץ' ששבה משבי חמאס ויתארחו במשחקה של הפועל חולון מול בני הרצליה.

בהצגת השחקנים לפני המשחק, שחקנים יאחזו דגלים עם האמירה "לא יחזור לנו הצבע עד שהם חוזרים הביתה". מיד לאחר מכן, הקבוצות יתארגנו למשחק ובג'אמפ בול (כדור הפתיחה), השופטים יניפו כדורסל שחור במקום את כדור המשחק הרשמי של הליגה. הכדור השחור מסמל את השבת השחורה שקרתה במדינה שלנו, את החוסר של משפחת ביבס שידועה בשיער הג׳ינג׳י שלה ואת האמירה שהצבע האמיתי של כולנו לא יחזור עד שכולם יחזרו הביתה.

בג'אמפ בול השחור, שעון המשחק לא יחל כמצופה ויסמל את הזמן שעצר מלכת עבור החטופים, החטופות ומשפחותיהם מאז ה-7/10. בסיום הטקס, יחל המשחק עם הכדור הרשמי של הליגה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW