כדורגל ישראליליגת העל

המחוות המרגשות של מכבי תל אביב לאוהדים שנחטפו ונרצחו

מכבי ת''א תשוב לבלומפילד לראשונה מאז ה-7 באוקטובר ובמפגש מול מכבי נתניה הערב (ראשון, 20:00) תקיים שורה של מחוות, כולל הופעה עם חולצת משחק שעוצבה במיוחד לזכר האוהדים שנפלו ונרצחו במלחמה

לראשונה מאז פרוץ המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל, מכבי תל אביב תשוב הערב (ראשון, 20:00) לבלומפילד. הצהובים יארחו את מכבי נתניה במסגרת המחזור ה-9 של ליגת העל, במה שיהיה משחק הבית הראשון שלה באצטדיון הביתי מאז ה-7 באוקטובר. לכבוד האירוע, בחר המועדון להקדיש את המשחק לזכר אוהדי הקבוצה שנרצחו ונפלו מאז פרוץ מלחמת חרבות ברזל, ולמען החזרתם המהירה הביתה של החטופים הנמצאים בשבי החמאס בעזה.

שחקני מכבי תל אביב יופיעו במשחק מול היהלומים עם חולצות החוץ שעוצבו במיוחד לזכר אוהדי הקבוצה שנרצחו ונפלו במלחמה, כאשר בחזית חולצות החוץ הכחולות ימוקם מגן דוד גדול המורכב משמות 73 האוהדים הצהובים שכבר לא איתנו. זו ההזדמנות לציין שצעד זה לא היה מתאפשר ללא נותנת החסות הראשית ISRAEL CANADA, שנרתמה למחווה והסכימה להחליף את לוגו החברה בחזית החולצה למגן הדוד עם שמות האוהדים, מתוך רצון עז להנציח את זכרם.  

ערן זהבי ודקלה שימריז מדליקים נר חנוכה (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

בנוסף, על גבי 74 כיסאות בחלק התחתון של היציע המזרחי בבלומפילד יולבשו 74 חולצות שחורות לזכר כל אחת ואחד מאוהדות ואוהדים אלה. ביום שישי בערב התבשרנו בצער רב על מותו של אלון שמריז, שעד אותו הרגע כולנו התפללנו לחזרתו מהשבי. ביום שני האחרון, באירוע הדלקת נרות של המועדון, התארחו גם משפחות האוהדים החטופים. במהלך האירוע הדליקה אמו של אלון, דקלה, נרות כתומים שסימלו את תפילתנו לחזרתו יחד עם שאר החטופים. את אלון ואת זכרם של כל הנרצחים והחללים נכבד בדקת דומיה.

במקביל, בשערים 10-11 יוצב באנר זיכרון בצבע שחור ועליו יצוינו תאריכים של פיגועי טרור נפשעים שבוצעו נגד מדינת ישראל ואזרחיה בעשורים האחרונים. במרכז שלט הפריסה יופיע בגדול התאריך 7/10 – השבת השחורה אותה לעולם לא נשכח.  

המועדון לא שוכח כמובן גם את החטופים ברצועת עזה וכחלק מהקריאה להחזרתם המהירה הביתה ימקם באזור ה-VIP באצטדיון 7 חולצות משחק צהובות, כמספר אוהדי מכבי החטופים ברצועה. שמותיהם של אותם אוהדים יוטבעו בגב המדים במקום בו מופיעים בדרך כלל שמות השחקנים.

לסיום יוחלפו 4 דגלי הקרן של בלומפילד ועליהם יתנוססו 4 דגלים צהובים עם הכיתוב BRING THEM HOME, בתקווה שנזכה לראות את כולם חוזרים הביתה בשלום ובמהרה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button