ספורט אולימפיענפים אחרים

המדים החדשים של המשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפיים

המשלחת, בשיתוף אל על והוועד הפראלימפי, תצא לתחרויות בפריס באוגוסט הקרוב וחשפה את המדים. מנכ''לית אל על: ''עולם הספורט הוא שפה בינלאומית המציבה בפנינו אתגרים מקצועיים ומנטליים מידי יום''

חברת אל על, המובילה הרשמית של המשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפיים בפריס 2024, אירחה הבוקר (חמישי), את טקס חשיפת המדים החדשים של המשלחת למשחקים הקרובים. הטקס התקיים בנתב"ג על רקע מטוס אל על שעוטר במדבקה ייעודית, במעמד ספורטאי המשלחת, מנכ"לית אל על, דינה בן טל גננסיה, יו"ר הוועד הפראלימפי, משה מוץ מטלון ונשיא הכבוד של הוועד אנדרו דנוס.

את המדים הייצוגיים החדשים שנחשפו באירוע, עיצבו ענת משולם ודוד חן, בוגרי שנקר, בעלי המותג "Holyland Civilians", והם מאופיינים בשימוש בולט בצבעי הדגל ובסמלי המדינה, מגן-דוד וענפי זית. המדים כוללים מגוון פריטים המאפשרים לספורטאים נוחות והתאמה אישית: ז'קט, חולצות, מכנסיים קצרים וארוכים, גרביים וכובע תואם.

חשיפת התלבושות החדשות בנתב"ג (צילום: זיו ברק)

בטקס השקת המדים השתתפו חלק מספורטאי מהמשלחת לפריס, בהם: לוחם הטאקוונדו, אלוף העולם אסף יסעור, ממועדון 'שרעבי אמנויות לחימה', שישתתף בפעם הראשונה השנה במשחקים הפראלימפיים. שחקנית הבדמינטון, נינה גורודצקי חברת בית הלוחם חיפה, שהשתתפה במשחקים הפראלימפיים בטוקיו. רוני אוחיון, שחקנית כדורשער, חברת בית חינוך עיוורים שתתחרה בפעם השלישית במשחקים אחרי ריו וטוקיו. ושמוליק דניאל, חותר בסירת יחיד, חבר 'בית הלוחם' תל אביב ישתתף בפעם השנייה במשחקים הפראלימפיים, וסיים במקום השישי באולימפיאדת טוקיו.

מנכ"לית אל על, דינה בן טל גננסיה: "עולם הספורט הוא שפה בינלאומית המציבה בפנינו אתגרים מקצועיים ומנטליים מידי יום. כמנהלת, אני מקבלת המון כלים להתמודדות והשראה מעולם הספורט שאני מקפידה ליישם במסגרת תפקידי, ביניהם עבודת צוות, יכולת מיקוד, תחרות בריאה וחיבור להשגת המטרה המשותפת. ללא מוטיבציה להצליח, לעיתים כנגד כל הסיכויים – לא ניתן להגיע להישגים המדהימים אליהם הגעתם עד כה שמעידים על רמת המקצועיות הגבוהה שלכם, ואני משוכנעת שתמשיכו לייצג אותנו בכבוד גם במשחקים הקרובים. כל אחת ואחד מכם הוא מודל לחיקוי של עוצמה, התמדה ורוח ספורטיבית. אל על גאה להוביל את המשלחת לתחרויות בפריס, ואנו נרגשים ומצפים לראותכם על המגרש מביאים כבוד למדינה, בייחוד בעת הזו".

יו"ר הוועד הפראלימפי, משה מוץ מטלון, הודה לחברת אל על ואמר: "במשך שנים ארוכות אתם מלווים אותנו ומעניקים לנו שירות אישי ומסור, ואני מבקש להביע שוב את תודתי העמוקה על התמיכה המתמשכת. בעיני, החיבור בינינו הוא טבעי – חברה כחול-לבן שמטיסה את המשלחת הישראלית למשחקים בפריס לייצג את הספורט הפראלימפי ואת מדינת ישראל כולה. הרצון להניף את הדגל ולשמוע את 'התקווה' – חשובים היום יותר מתמיד, והספורטאים שלנו מתחייבים לעשות הכל על מנת להביא לכם ולכל המדינה רגעים של שמחה, כבוד וגאווה."

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW