כדורגל ישראליליגת על לנוער

המגן הצעיר שחולם בגדול: הכירו את אושרי יצחק שירזי

שלישי | 29/03/2022 | 16:15    מאת ויק דסה

הוא בן 13, גדל בבני יהודה ובהמשך הדרך הצטרף לבית"ר ת"א/בת ים, שם הוא מרגיש שמצא בית חם. שירזי משחק כמגן ימני, חולם על הקבוצה הבוגרת ורואה בפרסום כבוד, אבל גם אתגר גדול להמשך הקריירה

אושרי יצחק שירזי בן ה-13 משחק כמגן ימני בבית"ר תל אביב/בת ים. הוא התחיל לשחק בגיל 6, בבית ספר לכדורגל של בני יהודה ולאחר מכן עלה לליגה בגיל 8. בגיל 11 עבר המגן הצעיר אל כפר שלם, והשנה הצטרף לבית"ר תל אביב בת ים. שירזי מספר: "מצאתי בית חם, הצטרפו אלינו חברי עבר שלי ששיחקו איתי יחד בבני יהודה. העונה אני מרגיש שותף מלא להישג הגדול שהוא האליפות. בגילי לא הרגשתי רגעי שפל, אבל כן היו לי עליות ומורדות בקריירה".

אושרי יצחק שירזי (אינסטגרם)

המגן הצעיר הוסיף: "יש לנו את המנהל המקצועי יובל עופרי, והמאמן רוני גולן אשר מובילים אותנו ביד רמה, הם מדברים איתנו בגובה העיניים ונותנים לנו חופש פעולה על המגרש. הם מחזקים אותנו ומקנים לנו ביטחון וידע רב על המגרש. האהבה הגדולה שלי היא כדורגל ואני מתעניין גם בענפי ספורט אחרים כגון כדורסל וטניס, בנוסף לכך, החלום נוסף שלי להיות איש היי טק ובזה אני משקיע כיום במגמת מדעי המחשב. הספורטאים המשמעותיים בחיי? האליל שלי ליאו מסי, והמודל לחיקוי מרסלו. הקבוצה הפייבוריטית שלי באירופה היא ברצלונה, ובארץ הם בני יהודה". 

שירזי המשיך: "הוריי מלווים אותי לאורך כל הדרך, הם מלווים אותי לכל אימון ומשחק. בכל משחק הם מעודדים אותי ואת חברי לקבוצה עם שאר ההורים, הם נותנים לנו את הכוח וההשראה. מאמני העבר שהיו לי? בבני יהודה אימנו אותי שוקי נגר ובני קדוש, ובכפר שלם עידן ויניב עופרי. מעבר בין קבוצות זה לא דבר קל, ואכן לא היה פשוט לעבור לקבוצה חדשה, אבל ידעתי מהר מאוד להתחבר ולהישתלב עם שאר חברי הקבוצה. אני חייב לציין שהשנה החברים לקבוצה בבית"ר חיבקו אותי ואת כל שאר החדשים שהגיעו וללא אגו קיבלו אותנו כאחד מהם, אני בטוח שעזר להצלחת הקבוצה".

אושרי יצחק שירזי (אינסטגרם)

המגן הצעיר סיכם: "המילה 'נבחרת' בשבילי זה בגדר חלום וגאווה וערן זהבי הוא הסמל. לקבל כותרות בגיל כזה צעיר? זה ממלא אותי בביטחון, מעצים מאוד. זה מאתגר אותי יותר להצליח ולהשתפר בשביל שזה לא יהיה חד פעמי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button