ענפים אחריםענפים נוספים

זהב וארד למוניץ באליפות אירופה, כסף וארד לנבחרת ישראל

המתעמלת האומנותית בת ה-16 סיימה במקום הראשון בגמר תרגיל האלות באליפות אירופה עם ציון של 33.400. בנוסף סיימה שלישית בגמר הכדור ושישית בחישוק. מנגד, דריה אטמנוב חוותה תחרות מאכזבת מבחינתה

המתעמלת האומנותית דניאלה מוניץ בת ה-16 חוותה היום (ראשון) יום נפלא באליפות אירופה עם זכיה במדליית הזהב בתרגיל האלות עם ציון של 33.4 נקודות ובמדליית הארד בתרגיל הכדור עם ציון של 34.250 נקודות. מוקדם יותר התחרתה מוניץ (מכבי מקפת פתח תקווה) גם בגמר החישוק שם סיימה שישית (32.550).

דניאלה מוניץ על הפודיום (צילום: Ulrich Fassbender, באדיבות איגוד ההתעמלות בישראל)
דניאלה מוניץ (באדיבות איגוד ההתעמלות בישראל)

דריה אטמנוב (הפועל רמת אליהו ראשון לציון) סיימה שביעית בחישוק (31.350 נקודות), כאשר בהמשך היא סיימה במקום השמיני והאחרון בגמר מכשיר הסרט עם ציון של 29.900 נקודות, לאחר שסיימה רק במקום ה-19 בתחרות הקרב-רב. את המתעמלות האישיות מלוות איילת זוסמן, ג'ולייטה קנטלופי, נטשה אסמולוב ואידה מיירין; שופטת בקטגוריה אישית – רגינה דוידוב; פיזיותרפיסטית – נטלי ברטלר.

נבחרת ישראל עם המדליות (באדיבות איגוד ההתעמלות בישראל)

האליפות ננעלה עם הגמרים הקבוצתיים, שם נבחרת ישראל זכתה במקום השני בתרגיל המשולב (סרטים וכדורים) עם 34.5 נקודות ובמקום השלישי בגמר תרגיל החישוקים עם 38.650 נקודות.

מתעמלות הנבחרת: אופיר שחם (עירוני נתניה), דיאנה סברצוב (מכבי תל אביב), הדר פרידמן (מכבי מקפ"ת פתח תקוה), רומי פריצקי (מכבי תל אביב) ושני בקנוב (מכבי חיפה). מאמנות הנבחרת: איילת זוסמן, אלה סמופלוב, נטשה סטיפנובה; מנהלת נבחרת: נטשה אסמולוב; שופטת בקטגוריה קבוצתית – אלה סמופלוב.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW