ענפים אחריםענפים נוספים

הישג מרשים: שיר כהן ניצחה בבכורה ב-One Championship

הישג ענק ללוחמת שהכניעה יריבה בולגרית בנוקאאוט טכני: ''גאה לייצג את ישראל, זה רגע מאוד מרגש עבורי. כל העבודה הקשה שלי לאורך המון זמן יצאה לפועל בקרב הזה''. וגם: איזה שיר ליווה את ההופעה של הישראלית?

לוחמת האגרוף תאילנדי הישראלית שיר כהן השיגה לפנות בוקר (שבת) ניצחון ענק בקרב הבכורה שלה בארגון הלחימה השני בגודלו בעולם One Championship, כשהשיגה נוקאאוט טכני על יריבתה תאודורה קירילובה המנוסה.

לאחר ההתמודדות כהן הנרגשת אמרה: "זה רגע מאוד מרגש עבורי. כל העבודה הקשה שלי לאורך המון זמן יצאה לפועל בקרב הזה, ואני שמחה שהשגתי ניצחון בבכורה שלי בארגון כל כך בכיר. אני גאה לייצג את ישראל באחת הזירות הגדולות בעולם במיוחד בתקופה הזו".

שיר כהן במהלך הקרב (צילום: one championship)

כהן בת ה-23, שעלתה לזירה עם השיר יוניקורן של נועה קירל, העלתה את מאזנה ל-8 ניצחונות לעומת הפסד אחד. מרגע הישמע הפעמון ולאורך כל הסיבוב הראשון, הלוחמת הישראלית לחצה את הבולגרייה עם אגרופים ובעיטות וגרמה לה לנזק רב.

הסיבוב השני היה המשך ישיר של הראשון כשכהן לא הפסיקה ללכת קדימה ולזעזע את קירילובה עם אגרופים ומרפקים עד שנותרו 30 שניות לסיום הסיבוב, וכהן השיגה נוקאאוט טכני וניצחון עצום בקנה מידה ישראלי.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button