ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

הישג מרשים: יוליה צ'רנוי אלופת העולם בקליעה פראלימפית

רגע לפני צום יום הכיפורים, הקלעית הפראלימפית הישראלית זכתה במקצה למרחק 10 מטרים בתחרות המתקיימת בפרו: ''רעדתי בסוף התחרות, זה מרגש''. מאמנה גיא סטריק מרוצה: ''עבדנו חזק על הקטע המנטלי''

 יוליה צ'רנוי, חברת בית הלוחם תל אביב, זכתה לפני כניסת יום הכיפורים במדליית זהב בירי ברובה אוויר למרחק 10 מטרים באליפות העולם בקליעה המתקיימת בפרו. לפי בקשה מיוחדת, דאגו המארגנים שהמוקדמות והגמר לא יפלו על יום הכיפורים, על פי זמן פרו.

צ'רנוי סיפרה: "רעדתי בסוף התחרות, זו זכייה ראשונה שלי במדליית זהב באליפות עולם וזה מרגש. רק לפני שבועיים השתתפתי באליפות אירופה, ושם לא הלך לי טוב, אבל למדתי מזה, התאמנתי כל יום ועבדתי עם המאמן שלי, גיא סטריק. המדליה היא מאמץ משותף של שנינו".

סטריק אמר: "זהו ניצחון מאוד מתוק. על יוליה עברה שנה לא פשוטה בשל שבר בקרסול שגרם לכאבים בתחרויות עצמן ומחוץ להן. אחרי המקום הרביעי באליפות אירופה, עבדנו חזק על הקטע המנטלי, והפעם, היא הובילה לאורך כל הפיינל ולא שמטה את ההובלה לרגע. זה הישג יוצא דופן מכיוון שזה מקצה משותף לנשים וגברים עם מספר משתתפים גבוה (64 קלעים וקלעיות) מולם התחרתה ראש בראש. ללא ספק הישג מדהים".

צ'רנוי, כזכור, כבר הבטיחה את מקומה במשחקים הפראלימפים בפריס 2024. באליפות המתקיימת בעיר לימה משתתפים 260 ספורטאים מ-54 מדינות. מנהל המשלחת לפרו ועוזר המאמן הוא דובי טל.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button