ענפים אחריםענפים נוספים

הישג מרשים באופניים: אלון יוגב הבטיח מקומו באליפות העולם

רוכב אופני המסלול קבע הישג שיא וסיים במקום השמיני בתחרות האומניום: ''אמשיך לעבוד קשה בדרך לאליפות העולם המהווה תחרות מטרה חשובה עבורי. משקיע את כל כולי כדי לייצג את ישראל בלוס אנג'לס''

בתום שישה ימי תחרות אינטנסיביים, בפירונזלה איטליה, הבטיח רוכב אופני המסלול (הוולודרום) אלון יוגב (25) את מקומו באליפות העולם שתתקיים במחצית אוקטובר בדנמרק.

התחרות בסגנון SIX DAYS מחולקת לתחרויות אישיות, ביניהן אומניום, המקצה האולימפי, הנמשכת שלושה ימים ובהמשך הם מתחרים בזוגות (מדיסון גם הוא מקצה אולימפי) שלושה ימים נוספים בתחרות זוגות. מארגני התחרות כיבדו את זכרו אל הרוכב הישראלי גיא תימור ז"ל שנהרג בתאונת דרכים במהלך אימון לפני כחודש בדקת דומיה כשהרוכבים התמקמו על קו הזינוק.

אלון יוגב עם המשלחת (צילום פרטי)

בתחרות האומניום סיים יוגב, חניכו של סטיב מקיואן, במקום ה-8 המהווה עבורו הישג שיא וזאת אחרי רכיבה של שלושה ימים בהם עבר 200 קילומטרים בסה"כ. בתחרות השתתפו 48 רוכבים בינהם אליה ויויאני האיטלקי, האלוף האולימפי, ריו 2016 שניצח במספר קטעים בג'ירו של תל אביב שהתקיים בישראל ב-2017 ואלוף העולם לשעבר בינג'מין תומאס הצרפתי.

במרוץ הזוגות התחרה יוגב יחד עם ההונגרי ברטולד דריבין. השניים סיימו במקום ה-11 מבין 22 זוגות בתום רכיבה של 96 קילומטרים במשך שלושה ימים.

אלון יוגב אמר בתום התחרות: "הייתה זו התחרות הראשונה שלי בחמש השנים האחרונות שגיא תימור ז"ל לא היה אתי בתחרות. הוא היה בליבי כל הזמן ובהחלט נתתי אקסטרה לכבודו. אני מרוצה מהיכולת שלי בתחרות. אמשיך לעבוד קשה בדרך לאליפות העולם המהווה תחרות מטרה חשובה עבורי. אני חי את החלום האולימפי ומשקיע את כל כולי כדי לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים שיהיו ב-2028 בלוס אנג'לס".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW