טניסענפים אחרים

הישג מרשים: אבי פרץ נבחר לכהן כחבר הנהלה של טניס יורופ

הישג בלתי רגיל ליו''ר איגוד הטניס הישראלי שנבחר לאחד מ-8 חברי ההנהלה ל-4 השנים הקרובות ונשא נאום מרגש בו הזכיר את קורבנות המלחמה: "כבוד גדול עבורי, יאפשר להרחיב את הפעילות הבינ''ל בארץ''

הישג בלתי רגיל היום (ראשון) לטניס הישראלי וליו,ר האיגוד אבי פרץ אשר נבחר לכהן כאחד משמונת חברי ההנהלה של טניס יורופ לארבע השנים הקרובות בבחירות שהתקיימו באסיפה השנתית של טניס יורופ שהתקיימה בעיר פורטורוז בסלובניה. פרץ, אשר נבחר מתוך 17 מועמדים, נשא נאום סיכום מרגש אשר בסיומו עמדו כל הנוכחים באולם דקת דומיה לזכר קורבנות המלחמה. ליו"ר טניס יורופ החדש נבחר הנריק פדרסן מדנמרק שהיה מתמודד יחיד. חברי ההנהלה הנוספים הם נציגי טורקיה, צרפת, בריטניה, קרואטיה, איטליה, הונגריה ומונטנגרו.

אבי פרץ (Tennis Europe)

זו הפעם הראשונה בה נבחר נציג של איגוד הטניס בישראל לכהן בהנהלת גוף כה גדול ומשמעותי בטניס העולמי, טניס יורופ מונה 50 מדינות חברות, היא התאחדות הטניס האירופאית שפועלת תחת ה-ITF וכן מפעילה אירועים באופן עצמאי כמו תחרויות פיוצ'רים לבוגרים, גברים: 15,000, 25,000 דולר ונשים מ-15,000 ועד 100,000 דולר , תחרויות נוער רבות וכמו כן אחראית על אליפויות אירופה השונות כמו גם על אליפות אירופה האחרונה בצרפת בה זכתה נבחרת בנות 12 של ישראל במקום הראשון. בישראל מתקיימות מדי שנה תחרויות נוער רבות מטעם טניס יורופ בגילאי 10, 12 ו-14.

אבי פרץ עם עם נשיא ה-ITF דיוויד הגרטי ושמואל הרציג נשיא כבוד של איגוד הטניס (Tennis Europe)

אבי פרץ מסר: "כבוד גדול עבורי לייצג את המדינה בימים אלו. הימים האחרונים בסלובניה היו מלאי רגשות והרגשתי שגריר של המדינה. בצד הפרקטי, זהו מהלך חשוב שיחבר אותנו חזק יותר לגוף הבינלאומי שמאגד את כלל מדינות אירופה ויאפשר לנו להרחיב את הפעילות הבינלאומית בישראל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button