כדורגל ישראליליגת על לנוערנבחרת ישראל

"היריבות קשות, מאמין שנמשיך להפתיע ולרגש את כולם"

מאמן נבחרת הנוער, אופיר חיים, התייחס להגרלת המונדיאליטו שקבעה מפגשים מול יפן, סנגל וקולומביה: ''בקושי רואה את השחקנים, מחכה שנתאמן ביחד. טסים להניף את הדגל בגאווה, שיבינו שיש כדורגל בישראל''

נבחרת ישראל עד גיל 20 הוגרלה הערב (שישי) בציריך לבית 3 בשלב הבתים של המונדיאליטו שייצא לדרך בעוד כחודש בארגנטינה יחד עם סנגל, יפן וקולומביה. זו תהיה ההופעה הראשונה אי פעם של הנבחרת בטורניר היוקרתי. האליפות תתחיל ב-20 במאי ותסתיים ב-11 ביוני, כאשר ישראל תפתח מול קולומביה ב-21 במאי, תמשיך נגד סנגל ב-25 במאי ותסיים מול יפן ב-27 במאי.

המאמן אופיר חיים אמר לאחר היוודע תוצאות ההגרלה: "אנחנו לא מכירים מקרוב את שלושת הנבחרות, אבל בוודאות מדובר בנבחרות קשות, טובות מאוד. סנגל חזקים ומהירים והיפנים נבחרת ברמה גבוהה. יהיה לא פשוט אבל אני מאמין שאנחנו נמשיך להפתיע ולרגש את כולם. אנחנו טסים למען מטרה גדולה ואנחנו רוצים להניף את דגל ישראל בגאווה".

חיים הוסיף: "אני רוצה שנשחק את הכדורגל שלנו, אם נשחק ככה אנחנו ננצח את כולם. מאחל לי ולמדינה ליום הולדת שנמשיך להיות שמחים ומאוחדים, באליפות אירופה הצלחנו לאחד את העם, נקווה שנעשה את זה שוב. חשוב מאוד שיגיעו ויתמכו בנו במשחקים, קורא לכל היהודים והמטיילים ששם לבוא, חייבים לתת לכל העולם להבין שיש כדורגל ישראלי".

הקשר איליי מדמון אמר: "הוגרלנו לבית תחרותי, מאוזן ושווה כוחות מאוד. אני חושב שכל נבחרת שתעלה מהבית הזה תיהיה ראויה וזה לא יפתיע אף אחד. אני מאוד מאמין בנבחרת שלנו ומאחל לנו הצלחה רבה בטורניר הענק הזה". החלוץ תאי עבד אמר: "בהחלט הגרלה לא קלה, אבל אנחנו חדורי מטרה. אני בטוח שאופיר והצוות המקצועי יכינו אותנו בצורה הטובה ביותר למפגשים ונעשה הכל כדי להביא גאווה למדינת ישראל כפי שעשינו באליפות אירופה אשתקד".

המשנה למנהל הטכני של הנבחרות הצעירות, בוני גינצבורג: "מדובר באירוע מאוד מאוד מרגש שישראל על המפה העולמית. זה מונדיאל ואין בתים קלים או נבחרות חלשות וזה נכון כמובן לבית שלנו. זו חוויה והתנסות אדירה עבור השחקנים בציר ההתפתחות שלהם ואני משוכנע שזה יתרום להם בעתיד. אנחנו כבר התחלנו לעבוד ולצוות יהיה את כל הפרטים הרלוונטים על כל נבחרת שנתמודד מולה. אל אל ישראל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button