כדורידענפים אחרים

היסטוריה בכדוריד: הפועל ערד זכתה בגביע הליגה הלאומית

העולה החדשה הניפה תואר ראשון אי פעם אחרי 27:28 דרמטי על מכבי פתח תקווה משער ניצחון מאוחר של טל פאר. גם בליגה ערד הייתה כפסע מעלייה שנייה ברציפות, אך לבסוף מ.כ באר שבע היא זו שתעלה לליגת העלהעולה החדשה הניפה תואר ראשון אי פעם אחרי 27:28 דרמטי על מכבי פתח תקווה משער ניצחון מאוחר של טל פאר. גם בליגה ערד הייתה כפסע מעלייה שנייה ברציפות, אך לבסוף מ.כ באר שבע היא זו שתעלה לליגת העל

הפועל יוסי אברהמי ערד היא מחזיקת גביע הליגה הלאומית בכדוריד – תואר היסטורי למועדון שהוקם ב-1970 – לעולה חדשה מהליגה השלישית לשנייה, שהיה רחוק נקודה אחת בלבד מזכייה בכרטיס העלייה השני (בו זכתה לבסוף השכנה – מ.כ באר שבע). הערב (שני) היא פגשה את מכבי פתח תקווה, זו שזכתה בכרטיס העלייה מהמקום הראשון, ורצתה להשלים דאבל.

הפועל ערד עם גביע הליגה הלאומית (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

פתח תקווה הוליכה ב-5 שערי יתרון, ערד חזרה ורשמה מהפך. מכבי פתח תקווה לא ויתרה, ויובל שמש השווה בשניות הסיום. ערד יצאה להתקפה אחרונה ונעצרה בעבירה. ואז הגיע אחד הרגעים הכי גדולים של עונת הכדוריד השנה: השעון כבר התאפס, על הלוח 27:27. זריקה אחרונה מתשעה מטרים, רגע לפני ההארכה – וטל פאר הטעה את החומה של פתח תקווה, הדהים את השוער מלדן ינקוביץ' – וכבש. ערד מנצחת 27:28 והקפטן עוז חנדלי הניף את הגביע על שמו של ישראל ברנר, שהוענק על ידי יו"ר איגוד הכדוריד דורון גלפנד ומשפחת ברנר.

כבשו – לוקה דרגויביץ' 8, טל פאר 7, עוז פגליארי ופיל לופוחוב 4 שערים כ"א, ולדימיר גוקיץ' 3, עוז חנדלי 2, קלווין דלה שער אחד. עצירות שוער – גיא שפץ 10 עצירות. כבשו למכבי פ"ת – מישה זלנצוב ועמית ברויאר 6 כ"א, ירדן פרנקו, ברק משה ו-ווק פיסקוליץ' 3, דוד פנחסי ויובל שגב 2 כ"א, דניאל מינץ ויובל שמש שער כ"א. עצירות שוערים – מלדן ינקוביץ 11, ברק חודדוב 2.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW