ענפים אחריםשחייה

היסטוריה ביפן: מקום רביעי בעולם לדואט בשחייה האומנותית

שלי בובריצקי ואריאל נשיא קבעו הישג שיא לענף באליפות העולם שמתקיימת בפוקואוקה שביפן. המאמנת סבטלנה בלכר: ''כל פעם שחשבתי שהנבחרת מגיעה לשיא, נשבר שיא נוסף''. נשיא: ''זה הרבה מעבר לציפיות שלנו''

שלי בובריצקי ואריאל נשיא, בהדרכת המאמנות סבטלנה בלכר ואנה טרס, עשו היום (חמישי) היסטוריה כשקבעו את הישג השיא של ישראל בדואטים באליפויות עולם. עד היום המיקום הגבוה ביותר לתרגיל דואט בתחרות זו, היה מקום עשירי שנקבע אשתקד בבודפשט על ידי בובריצקי ועדן בלכר בגמר התרגיל הטכני.

צמד המאמנות החליט שהדואט הישראלי ברמה גבוהה כל כך שאפשר להעלות את רמת הקושי ולהיצמד לדואטים הטובים בעולם. בובריצקי ונשיא אכן ביצעו תרגיל מצוין, ברמת קושי גבוהה במיוחד, שהעניק להן ציון גבוה של 236.1334 נקודות, גבוה יותר מהמוקדמות (225.1625) שם הן סיימו גם כן במקום הרביעי.

הצמד האוסטרי זכה במדליית הזהב עם 255.4583 נקודות, הסיניות זכו בכסף (255.2480) והיפניות בארד (249.5167).

שלי בובריצקי ואריאל נשיא (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

שלי בובריצקי אמרה: "אנחנו מאוד שמחות ונרגשות מההישג בגמר, הגענו מאוד ממוקדות וידענו שאנו יכולות לשמר את התוצאה מהמוקדמות. כמובן שנלחמנו על מדליה, אבל בסופו של דבר עשינו את התרגיל ללא שגיאות חמורות וללא פסילות ואנחנו מאוד שמחות עם המיקום והתוצאה".

אריאל נשיא הוסיפה: "זה מעבר לציפיות שלנו, אנחנו גאות להקדים נבחרות כל כך חזקות ולייצג את המדינה שלנו שאנחנו כל כך אוהבות".

המאמנת סבטלנה בלכר: "אני מאוד מרוצה מהתוצאה אבל עבורי זו לא הפתעה, עם השינויים בחוקה יכולנו להעלות דרגת קושי, ולא היינו רחוקות ממדליה. כל פעם שחשבתי שהנבחרת מגיעה לשיא, נשבר שיא נוסף. ההמתנה לתוצאה, והציון שהופיע על הלוח, זו חוויה שלא אשכח לעולם. אני מודה לכל הצוות שלנו".

המאמנת אנה טרס: "מי האמין לפני חמש שנים, כשהתחלתי לעבוד עם נבחרת ישראל, שנהפוך לנבחרת המתקדמת ביותר בעולם ונוכל לדבר על מדליה עולמית? אבל כשאיגוד השחייה נרתם למשימה ויש מאמנות וצוות כל כך מסור – השמים הם הגבול".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW