כדורסלליגת העלנבחרת ישראל

היסטוריה: איגוד הכדורסל הישראלי נבחר למצטיין באירופה

לפני שסיים את תפקידו, בטקס שנערך בפיליפינים לקראת פתיחתה של אליפות העולם, המאן ניאנג בחר באיגוד המצטיין של כל יבשה וישראל קיבלה את הכבוד באירופה: ''תואר שמלמד על העבודה שנעשית באיגוד''

היסטוריה – איגוד הכדורסל הישראלי, נבחר לאיגוד המצטיין באירופה, בטקס שהתקיים הבוקר במנילה, שם תפתח בעוד מספר ימים אליפות העולם.

הבוקר התקיים במנילה טקס המצטיינים של פיב"א, שהתקיים בפעם הקודמת לפני 4 שנים. בטקס חולקו פרסים למדינות מצטיינות בכדורסל בנות, בנים, נשים, גברים 3X3 ותחומים נוספים. שיאו של הטקס היה בחירה אישית של נשיא פיב"א היוצא מאן נינאג, באיגודים המצטיינים לפי יבשות.

עמירם הלוי מקבל את אות ההצטיינות (איגוד הכדורסל)

הנשיא קרא לנשיאי ההתאחדויות של רואנדה כמצטיינת באפריקה, אורוגואי באמריקה, אינדונזיה באסיה, פיג'י באוקיאניה ולעמירם הלוי יו"ר איגוד הכדורסל הישראלי, כאיגוד המצטיין באירופה.

מאיגוד הכדורסל נמסר: "אנחנו גאים על הבחירה בישראל כאיגוד המצטיין באירופה בתואר שבחר בו באופן אישי נשיא פיב"א היוצא. התואר הזה מלמד על העבודה שנעשית באיגוד הכדורסל, על הצלחת הנבחרות בשנים האחרונות והפרויקטים הרבים והחשובים שאנו מקימים ומפתחים. נמשיך לעשות הכל לטובת קידם הכדורסל והכדורסלן הישראלי".

היום נבחר הנשיא החדש של פיב"א העולמי, השייח סאוד עלי אל ת'אני מקטאר, שנבחר פה אחד ע"י כל המשתתפים בבחירות שהתקיימו במנילה ויחליף את המאן ניאנג ממאלי, שסיים קדנציה בת 4 שנים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW