כדורסלליגת העל

היורוליג אישרה אולם חלופי למכבי ת"א, הפועל ת"א וירושלים

הצהובים הציעו לשחק באולם בפיוניר בבלגרד אם לא יתאפשר לארח בארץ בשל המצב הביטחוני, האדומים והקבוצה מהבירה את סמוקוב ארנה בבולגריה. הליגה: ''נמשיך לנטר את ההתפתחות של המצב''

הנהלת היורוליג הוציאה היום (חמישי) הבהרה בנוגע לעריכת המשחקים בישראל. בהודעה נכתב כי היורוליג אישרה אולמות חלופיים למשחקי הבית של הקבוצות הישראליות בעונת 2024/25, אם לא יתאפשר להן לערוך משחקים בשל המצב הנוכחי. מכבי תל אביב הציעה את אולם אלכסנדר ניקוליץ' (פיוניר) בבירת סרביה, בלגרד, בעוד שהפועל ירושלים והפועל תל אביב הציעו לשחק את משחקיהן בסמוקוב ארנה בסמוקוב, בולגריה.

ביורוליג הזכירו כי "הקבוצות הישראליות ערכו את משחקי הבית שלהן בעונה החולפת באולמות חלופיים בשל חששות ביטחוניים הנובעים מהסכסוך החמוש המתמשך באזור, כאשר המטרה היא להבטיח את שלומם ורווחתם של השחקנים, הצוותים והאוהדים". בליגה הדגישו: "היורוליג תמשיך לנטר את התפתחות המצב, תישאר בקשר עם הגורמים המעורבים ותודיע על שינויים כלשהם לגבי החלטות אלה במקרה שהמצב באזור יחזור לנורמליות".

מהפועל תל אביב נמסר כי "האולם ממוקם במרחק של כשעה נסיעה משדה התעופה בסופיה ומכיל כ-2,500 מקומות ישיבה. אנו כמובן מקווים כי בקרוב ישובו משחקי הבית ביורוקאפ לישראל, ונעדכן בפרטים נוספים לגבי הלו"ז הסופי של המשחקים לאחר שיפורסם".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW