כדורגל ישראליליגת העל

היום הראשון: תחילת עידן אלמוג כהן וברק יצחקי בבית"ר ירושלים

מאמן הקבוצה החדש והמנהל המקצועי התחילו את דרכם במועדון מהבירה עם אסיפה ואימון כפול: ''הכדורגל צריך להיות יותר אינטנסיבי. זה מתחיל מההתנהלות ביום יום בדשא''. המבחן הראשון: במוצ''ש מול מכבי נתניה

שחקני בית"ר ירושלים הגיעו היום (שלישי) למתחם האימונים בבית וגן ופגשו את הצוות המקצועי החדש של המועדון. המנהל המקצועי, אלמוג כהן ומאמן הקבוצה, ברק יצחקי, שהחלו היום את דרכם במועדון. הסגל יערוך היום אימון כפול, כאשר אחרי הבוקר השחקנים ילכו לנוח ויחזרו לאימון אחר הצהריים. המבחן הראשון של הקבוצה מהבירה יהיה מול מכבי נתניה בשבת ב-19:30, באצטדיון טדי, במטרה להתאושש אחרי שלושה הפסדים רצופים.

השחקנים באימון (צילום: בית"ר ירושלים – מחלקת המדיה)

לפני פתיחת האימון ערכו ההנהלה והצוות המקצועי שיחת פתיחה עם השחקנים, כשהראשון לדבר היה מנכ"ל המועדון, כפיר אדרי: "לפני חודש חשבנו שהמצב טוב ויציב, אבל היום הכל שונה לגמרי. מקצועית יש פה שחקנים עם ניסיון, שחקנים שלקחו תארים, ששיחקו ברמות הכי גבוהות, לקחו הכל, ולא הגיוני שמתחיל להיות קבוע שאנחנו לא רגועים, ויושבים בדקה ה-88 ויודעים שחוטפים את הגול. אנחנו מגיעים לדקות האלה, ולא יכול להיות שעם כל הניסיון שיש פה אין מישהו שיכול לקחת את הקבוצה, להעיר מישהו, להעיר את הקבוצה, חייבים לעצור את זה. מעכשיו אנחנו בדרך חדשה עם אלמוג וברק ואני מאחל להם בהצלחה, מאחל לכולנו בהצלחה. בואו נצא לדרך חדשה שחשוב מאוד שהדרך הזאת תשליך עלינו לדרך הארוכה שאנחנו צריכים ללכת בה".

ברק יצחקי באימון (צילום: בית"ר ירושלים – מחלקת המדיה)

המנהל המקצועי, אלמוג כהן, הוסיף: "אנחנו צריכים לדבר יותר בדשא, דיברנו הרבה מסביב. אנחנו מאמינים בכם, הכדורגל צריך להיות הרבה יותר אינטנסיבי, וזה מתחיל מההתנהלות יום יום בדשא, ואני מאוד מאמין בזה. אנחנו ניתן את הכל לברק כדי שיצליח, ואני בטוח שהוא יוביל את המועדון הזה למקומות אחרים". לאחר מכן פתח ברק יצחקי את האסיפה שלו, הסביר לשחקנים את מה שהוא מצפה מהם והחל את האימון הראשון מתוך השניים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button