כדורגל ישראליליגת העל

היוזמה של שר הספורט זוהר: כיסא ריק עד להשבת החטופים

שר התרבות והספורט פתח ביוזמה יחד עם משפחות החטופים להצבת כיסא ריק בכל אירוע ספורט, הופעה או אירוע תרבות עד שאחרון החטופים יחזור הביתה: ''החטופים ובני משפחותיהם נמצאים בליבנו בכל עת''

במקביל לחזרה לשגרה בעולמות התרבות והספורט בצל המלחמה, שר התרבות והספורט מיקי זוהר פתח היום (רביעי) ביוזמה יחד עם משפחות החטופים להצבת כיסא ריק בכל אירוע ספורט, הופעה או אירוע תרבות עד שאחרון החטופים יחזור הביתה.

"בחודשים האחרונים מתקיימים בכנסת דיונים רבים במטרה לסייע למשפחות החטופים ולפעול למען שחרורם מהשבי בעזה – זאת לצד הרצון לחזור אט אט לשגרה בצל המלחמה, שגרה שתוכיח אחדות ואיתנות מול אויבנו", פותח שר התרבות והספורט זוהר במכתב.

המחווה לחטופים (ישי נאמן)

השר זוהר מציין כי "החזרה לשגרה בצל המלחמה מבורכת ונדרשת על מנת להניע את המשק, לחזק את העורף ולהשיב את הרוח לעם. אם זה בתיאטראות, ביצירת סרטים ובמופעי מוזיקה שונים ואם זה במשחקי כדורגל עם מיצגי קהל, תחרויות בינלאומיות ועוד".

"החטופים ובני משפחותיהם נמצאים בליבנו בכל עת. כדי להמחיש ולהביע זאת ולבקשת משפחות החטופים, אני פונה אליכם בבקשה – להציב כיסא ריק בכל אירוע ספורט, הופעה או אירוע תרבות כזה או אחר עד שאחרון החטופים והחטופות ישובו הביתה. יחד ננצח. מעל הכיסא, אנא הציבו את שלט מטה החטופים – "כדי שיזכרו שהשגרה חזרה אבל החיים לא", מדגיש השר זוהר.

שר הספורט חתם את מכתבו ב"בברכת ימים טובים ושקטים יותר, להצלחת כוחות הביטחון בכל הגזרות והשבת כל החטופים והחטופות במהרה לביתם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button