כדורגל ישראליליגת העל

החשוד שהצית רימון עשן צהוב בדרבי הירושלמי הורחק מהמגרשים

המשטרה הודיעה שהחשוד שהפעיל רימון עשן צהוב ביציע הפועל ירושלים בדרבי, מה שגרם להסלמה בין האוהדים, נעצר השבוע והורחק לשנתיים מהמגרשים: ''מדובר בהתנהגות עם פוטנציאל נפיץ ומסוכן''

משטרת ישראל הודיעה היום (שישי) כי לאחר שהפעיל רימון עשן בין קהל אוהדי הקבוצה היריבה במהלך הדרבי הירושלמי האחרון, אותר השבוע החשוד במעשה כשהגיע לאצטדיון טדי ונעצר על ידי בלשי המשטרה. אמש, לבקשת המשטרה, הוא הורחק על ידי בית המשפט ממגרשי הספורט למשך שנתיים.

מדוברות המשטרה נמסר: "בתאריך 4.2.24, נערך משחק כדורגל (דרבי) באצטדיון טדי בירושלים במהלכו הוצת רימון עשן צהוב ביציע אוהדי הקבוצה היריבה, מה שגרם להסלמה בין אוהדי הקבוצות, ומספר אירועי תקיפה שאירעו לאחר מכן מחוץ לתחומי האצטדיון. בעקבות המקרה, פתחה המשטרה בחקירה על מנת להתחקות אחר החשוד במעשה תוך מגוון פעולות שבוצעו, לרבות איסוף תיעוד מצלמות האצטדיון".

רימון העשן הצהוב ביציע של הפועל ירושלים (ליאת אבשלומי)

עוד נמסר: "במסגרת חקירה זו, זוהה החשוד במעשה. בתחילת השבוע, במהלך היערכות כוחות המשטרה, גלויים וסמויים, לקראת משחק הכדורגל שנערך באצטדיון טדי, אותר הצעיר כשהגיע לצפות בקבוצתו, והוא נעצר על ידי בלשי תחנת מוריה והועבר לחקירת מחלק הנוער בתחנת המשטרה".

במשטרה סיכמו: "אמש התקיים דיון בבית משפט השלום בירושלים בעניינו של החשוד בשל מעשיו. נציג המשטרה ציין כי *מדובר בהתנהגות עם פוטנציאל נפיץ ומסוכן*. בית המשפט הורה על הרחקתו ממגרשי הכדורגל בהתאם לחוק איסור אלימות בספורט למשך שנתיים, וערבות כספית על סך 10,000 ש"ח להבטחת הרחקתו. בהחלטת בית המשפט, ציין השופט את התנהלותו המסוכנת בעת משחק כדורגל, והרחיקו ממגרשי הכדורגל עד ליום 14.3.26".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button