כדורגל ישראלינבחרת ישראל

החל מינואר 2025: נחשפו ההצעות למדי נבחרת ישראל החדשים

בהתאחדות לכדורגל הגיעו לסיכום עם חברת ההלבשה האיטלקית, שתעצב את בגדי הנבחרות השונות לארבע השנים הקרובות החל מינואר 2025: ''הנבחרות ייהנו מביגוד איכותי ומעיצוב שיעניק להן ייחודיות ובולטות''

ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (רביעי) כי חברת "errea" האיטלקית צפויה להיות ספקית הביגוד של נבחרות ישראל בארבע השנים הקרובות, החל מינואר 2025 – בכפוף לאישור ועדת מכרזים בהתאחדות.

הדמיה של המדים (באדיבות ההתאחדות לכדורגל)

על פי ההסכם עם האיטלקים, עיצוב בגדי הנבחרות השונות, גברים ונשים, ייעשה בשיתוף עם ההתאחדות וניתן יהיה אף להתאים סטים ייחודיים לכל אחת מהנבחרות והפרויקטים השונים (אקדמיה, אגף הדרכה ועוד). כמו כן, בפעם הראשונה תהיה זכאית ההתאחדות לאחוזים ממכירת מוצרי נבחרת ישראל בארץ ובחו"ל.

הדמיה של המדים (באדיבות ההתאחדות לכדורגל)

מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, ניב גולדשטיין: "בתקופה מאוד מאתגרת, הצלחנו למסד הסכם ארוך טווח עם ספקית ביגוד מובילה שנטועה עמוק בעולם הספורט, הן ברמת הקבוצות והן ברמת הנבחרות. האמון הדדי בהצלחת השילוב בין הצדדים הוביל לתנאים חסרי תקדים מבחינתנו בכל הקשור לעיצוב הביגוד ולשותפות ברווחים אפשריים ממכירתו. אני משוכנע שנבחרות ישראל השונות ייהנו מביגוד איכותי ומעיצוב שיעניק להן ייחודיות ובולטות. את העיצוב הסופי של המדים נשקול בהחלט לקבל יחד עם האוהדות והאוהדים".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW