כדורגל ישראליליגת העל

הותר שימוש בפירוטכניקה קרה במגרשים, השר זוהר מברך

רגע לפני פתיחת העונה, המשטרה הודיעה שוחחה עם נציגי הקבוצות השונות ואישרה שניתן יהיה להשתמש בפירוטכניקה קרה העומדת בתקני משרד העבודה. שר הספורט: ''כך אפשר לעודד בלי לסכן חיים''

משטרת ישראל הודיעה היום (רביעי) שעם פתיחת עונת המשחקים 2023/24 בליגת העל, יותר השימוש בפירוטכניקה קרה במגרשים. מדוברות המשטרה (אגף המבצעים) נמסר: "משטרת ישראל קיימה שיח פתוח ופורה עם נציגי מועדוני הספורט השונים, שוחרי ספורט, מובילי דעת קהל בתחום ונציגות האוהדים, זאת מתוך רצון וכוונה לחזק את הקשר בין המשטרה לקהילות האוהדים ולהבין לעומק את צורכיהם במגרשים השונים ברחבי הארץ.

עוד נמסר: "השימוש בפירוטכניקה עלול להוביל לאסון, אנו קוראים לכלל האוהדים להשתמש בציוד העידוד המותר ובפירוטכניקה קרה כך שהיא תהיה בטוחה ותאפשר לאוהדים להביע את תמיכתם בקבוצה אך מנגד לא תסכן אחרים ולא תהווה עבירה על החוק. מדובר אך ורק בסוגי פירוטכניקה העומדים בתקני משרד העבודה והפעלתם תעבור את כל שרשרת האישורים הקבועים בחוק".

אבוקות ביציע של בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

במשטרה סיכמו: "משטרת ישראל תמשיך להיות נוכחת במגרשי הספורט ובצירים המובילים לאירועים אלה וזאת על מנת לוודא שמירה על בטחון הציבור. אנו קוראים לכל אוהדי הספורט שנתקלים באירועי אלימות, או קריאות מסוכנות ברשת, לפנות למוקד 100 של המשטרה".

שר התרבות והספורט מיקי זוהר מסר: "אני מברך על הודעת המשטרה ועל האפשרות להשתמש בפירוטכניקה קרה ביציעים. כך אפשר לעודד את הקבוצה ולשמוח בלי לסכן בריאות וחיים של אוהדים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW