כדורגל ישראליליגיונריםליגת העל

הושג סיכום: בכר ימשוך את תביעת המיליונים נגד הכוכב האדום

אחרי שהמאמן חזר למכבי חיפה, ראשי המועדון הסרבי פנו אליו ואל אנשי הצוות שעבדו לצידו והגיעו לפשרה לאחר שנציג של הכוכב האדום שהה בישראל. בכר יקבל את החובות בתשלומים וכן בהשלמת שכרו

אחרי שחתם על חוזה לשנתיים במכבי חיפה, ברק בכר והצוות שעבד עימו בסרביה, הגיעו לסיכום עם ראשי הכוכב האדום בלגרד על הסכם פיצויים בתמורה למשיכת התביעה בפיפ"א כנגד המועדון. כזכור, בכר וצוותו שכלל את עוזרו גיא צרפתי, מאמן השוערים גיא וייזינגר והאנליסט אדם דייויד הגישו תביעה נגד המועדון הסרבי וזאת בטענה לכך שחלק מהמשכורות לא שולמו להם, וכן למימוש דמי הפיצויים המגיעים להם לאחר שפוטרו מהמועדון בדצמבר האחרון.

ברק בכר עם גיא צרפתי על הספסל (האתר הרשמי של הכוכב האדום)

לפי הידוע היום (שני), בכר הסכים לקבל את החובות כלפיו במספר תשלומים ובמסגרת ההסדר הכוכב האדום תשלים את שכרו של המאמן בשנה הבאה ובשנה לאחר מכן בסכומים קטנים יותר שכן למאמן חוזה לשנתיים נוספות. בכר עצמו הסכים לבוא לקראת המועדון, ויתר על הרצון לתבוע על עוגמת נפש ופיטורים שלא כדין, ולמעשה הציל את הסרבים מתביעה כספית גדולה הרבה יותר. לבכר היה חוזה לשלוש שנים בסה"כ, בגובה של 1.2 מיליון יורו, בעוד וייזינגר וצרפתי היו אמורים לקבל 150 אלף יורו כל אחד. 

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW