טניסענפים אחרים

הופעת הפרידה? נדאל הודח מהרולאן גארוס בסיבוב הראשון

השור ממאיורקה חזר לגרנד סלאם בו זכה 14 פעמים בעבר, אבל לא הצליח להתמודד על החימר עם המדורג רביעי בעולם שניצח 3:6, 6:7 (5), 3:6 תוך שלוש שעות וארבע דקות. נדאל: ''לא יודע אם זאת הפעם האחרונה שלי''השור ממאיורקה חזר לגרנד סלאם בו זכה 14 פעמים בעבר, אבל לא הצליח להתמודד על החימר עם המדורג רביעי בעולם שניצח 3:6, 6:7 (5), 3:6 תוך שלוש שעות וארבע דקות. נדאל: ''לא יודע אם זאת הפעם האחרונה שלי''

שיאן הזכיות ברולאן גארוס עם 14 תארים, רפאל נדאל, הודח היום (שני) כבר בסיבוב הראשון של טורניר החימר היוקרתי בעולם כשנכנע 6:3, 7:6 (5), 6:3 למדורג רביעי בעולם, סשה זברב. נדאל נעדר מרולאן גארוס 2023 בעקבות פציעה וגם לטורניר הנוכחי הגיע אחרי שבקושי שיחק ב-18 החודשים האחרונים עקב פציעות וכשהוא במקום ה-276 בעולם, כאשר זה היה בסך הכל ההפסד הרביעי שלו ב-116 משחקים ברולאן גארוס.

כיאה למעמד, נדאל זכה לקבלת פנים חמה במיוחד וקריאות עידוד בלתי פוסקות מהקהל בפריס. השור ממיורקה אמר בסיום: "למען האמת, אני לא יודע אם זו תהיה הפעם האחרונה שלי פה. אני לא בטוח ב-100 אחוז. זה היה מיוחד מאוד עבורי להרגיש שוב את התמיכה הזאת, בטורניר האהוב עליי מכל. אם זאת הייתה הפעם האחרונה שלי, נהניתי ממנה מאוד". בהתאם למעמד המרגש, גם קרלוס אלקראס, מי שנחשב ליורש שלו, ויריבו הגדול, נובאק דג'וקוביץ', הגיעו כדי לצפות באחד הטניסאים הגדולים בהיסטוריה של הענף.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW