ספורט אולימפיענפים אחרים

הוועד האולימפי חתם על הסכם חסות עם קבוצת "שיכון ובינוי"

חברת התשתיות והנדל''ן תתמוך בספורטאים ובספורטאיות לקראת משחקי פריס 2024 ולוס אנג'לס 2028: ''מאמינים שספורט הוא חלק חשוב מהחברה''. ארד: ''החיבור לספורט האולימפי ולמצוינות ישראלית טבעי''

הוועד האולימפי בישראל וקבוצת שיכון ובינוי חתמו על הסכם שיתוף פעולה למשך כחמש שנים, במהלכן יתקיימו המשחקים האולימפיים בפריס ביולי 2024 ובלוס אנג'לס ביולי 2028. שיתוף הפעולה יביא לידי ביטוי את הערכים המובילים של שני הגופים ויספר את סיפור המצוינות של החברה הישראלית.

כחלק מבנייה אסטרטגית של החסות, הוועד האולימפי בישראל יחבור למהלכי הדגל של קבוצת שיכון ובינוי בשנים הקרובות, בשילוב חסויות אישיות לספורטאים אולימפיים מובילים. הספורטאיות והספורטאים יקבלו תמיכה כספית במטרה לסייע להם בהגשמת היעדים הספורטיביים שלהם וכן להתפתח בזירות פיננסיות, לסייע בדאגה לעתידם בכל הקשור לפרויקטים למגורים.

יעל ארד ואנשי קבוצת שיכון ובינוי (משה עמית)

יו"ר הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד: "אנחנו גאים על הצטרפותה של קבוצת שיכון ובינוי למשפחה האולימפית ועל הבחירה של הנהלת החברה לתמוך במשלחת ישראל למשחקים האולימפיים עד ללוס אנג'לס 2028 כחברה ישראלית אשר שורשיה נטועים עמוק בהיסטוריה של מדינת ישראל, החיבור לספורט האולימפי ולמצוינות ישראלית המורכבת מכל חלקי החברה שלנו, היא אך טבעית. שיתוף הפעולה הזה יאפשר לנו להגדיל את התמיכה בהכנות האולימפיות לפריס 2024 ולשמור על יציבות תזרימית ולצד זה את לטפח את הכנות הטרום אולימפיות של הנוער שלנו ללוס אנג'לס".

מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי, תומר כהן: "אנו גאים לתת חסות לוועד האולימפי בישראל ושמחים על שיתוף הפעולה אשר נרקם בין הגופים. שיכון ובינוי החליטה לתת חסות לוועד האולימפי, שהוא חוד החנית של הספורט בישראל, משום שאנו מאמינים שהספורט הוא חלק חשוב מהחברה ותורם תרומה משמעותית לאוכלוסיות רחבות בכל רחבי הארץ. שיכון ובינוי והספורטאים הישראלים חולקים ערכים משותפים של נחישות, מחויבות וחתירה למצוינות, ואנו מאמינים שעלינו לתמוך בהם ולספק להם את הכלים הנדרשים כדי להשיג מטרותיהם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW