כדורגל ישראלינבחרת ישראל

הוועדה המקצועית תתכנס ב-15 באפריל, בכר המועמד המוביל

לאחר הכישלון הגדול במוקדמות היורו ובחצי גמר פלייאוף העלייה לאליפות אירופה, הוועדה תדון בעתידם של בניון וחזן. מאמן מכבי חיפה והפועל ב''ש הוא המועמד המוביל לתפקיד, כאשר בהתאחדות יציעו לו חוזה עם אופציה

לאחר הכישלון הגדול של המנהל המקצועי יוסי בניון והמאמן אלון חזן – הן במוקדמות יורו 2024 והן מול איסלנד בחצי גמר פליאוף העלייה לאליפות אירופה, הוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל תתכנס ב-15 באפריל ותדון בעתידם של השניים. עוד לפני כן יגיש בניון ליו"ר ההתאחדות שינו זוארץ את סיכום השנתיים שבהן שימש בתפקיד, כאשר מי שבכל מקרה לא צפוי להמשיך הוא חזן שחוזהו מסתיים.

המאמן אלון חזן והמנהל המקצועי יוסי בניון (אודי ציטיאט, ההתאחדות לכדורגל)

נזכיר כי הוועדה המקצועית כוללת את יו"ר ההתאחדות שינו זוארץ, בעלי הפועל באר שבע אלונה ברקת, מנכ"ל מכבי חיפה איציק עובדיה, מנכ"ל בית"ר ירושלים כפיר אדרי, מוחמד אבו לעם מאום אל פאחם, מאמן עבר אלישע לוי, סגן יו"ר ההתאחדות עו"ד מורן מאירי, בעלי בני יהודה משה דמאיו, יו"ר הפועל רמת גן עינב חזוולד, המנהל המקצועי של הפועל ירושלים שי אהרון ובעלי הפועל תל אביב לשעבר שרון ניסנוב.

גם הוא מועמד. מאמן הפועל חיפה, רוני לוי (אליאב אוזן)

המועמד המוביל לתפקיד המאמן הבא הוא ברק בכר שפוטר לפני כשלושה חודשים מאימון הכוכב האדום בלבד אחרי כחצי שנה בתפקיד. לבכר יש חוזה בכוכב האדום גם לעונה הבאה, כאשר יוצע לו חוזה לשנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות, כאשר קמפיין ליגת האומות בחודשים ספטמבר-נובמבר יהיה קשה במיוחד ויכלול מפגשים מול צרפת, בלגיה וספרד. אם לא בכר, רוני לוי ורן בן שמעון הם המועמדים האחרים לתפקיד.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button