גביע המדינהכדורגל ישראלי

הוועדה המקצועית קבעה: שער הניצחון של באר שבע היה חוקי

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים גיבה את ההחלטה לאשר את ה-2:3 שקבע קיניונס בדקה ה-122 מול מכבי נתניה, כשנטען כי לופס לא הפריע לשוער או לג'אבר. גם הפנדל מוצדק וכך גם השער של שושנאצ'ב נפסל בצדק

הפועל באר שבע עלתה אתמול (רביעי) לגמר גביע המדינה כשניצחה 2:3 את מכבי נתניה לאחר הארכה. כזכור, בהתקפה האחרונה של המשחק, דיינר קיניונס ירה מהאוויר ומ-20 מטרים כדור עוצמתי שפגע בראשו של כארם ג'אבר והרעיד את הרשת של עומר ניראון וסידר לדרומיים את הכרטיס לגמר.

היום פרסמה הוועדה המקצועית של איגוד השופטים את מסקנותיה בנוגע למשחק אתמול וקבעה כי השער היה חוקי והלדר לופס לא השפיע על המהלך. בהודעה נכתב: "שער חוקי. שחקן ההתקפה (לופס) אינו מסתיר לשוער את מעוף הכדור. ניתן לראות זאת באופן מובהק בזווית הצילום המצ"ב מאחורי השער. כמו כן, אין הפרעה לשחקן ההגנה (ג'אבר) שנוגח לאחור שער עצמי, תוך שינוי כיוון של הכדור".

הוועדה גיבתה גם את ההחלטה לפסול את השער של ארתור שושנאצ'ב בגין עבירת דחיפה של מיגל ויטור על שחקן היריבה במהלך ההתקפי, גם הפנדל שנשרק לזכות מכבי נתניה היה מוצדק ועל כך נכתב בהודעה: "משיכה בוטה ומתמשכת (של עדן שמיר), המשפיעה על היכולת של שחקן ההתקפה (איתי בן שבת) לשחק בכדור”.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW