כדורגל ישראליליגת העל

הוועדה המקצועית קבעה: כל ההחלטות של עידן לייבה היו נכונות

בניגוד לטענות הרבות של הפועל ת''א, הוועדה המקצועית של איגוד השופטים קבעה שהשופט בדרבי צדק בכל ההחלטות שקיבל: ''החלטה מדויקת לא לפסוק לפנדל להפועל, בפנדל של מכבי אין מקום להתערבות של ה-VAR''

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים פרסמה היום (חמישי) את מסקנותיה לגבי מחזורים 16 ו-17 בליגת העל, כאשר במוקד עמד כמובן הדרבי התל אביבי אתמול ונקבע שכל ההחלטות שלקח עידן לייבה היו נכונות, בכל לטענות הרבות שהשמיעה בעיקר הפועל תל אביב על צוות השיפוט.

על העבירה של דור פרץ בדקה ה-13, נכתב: "קיים ספק לגבי כוונת השחקן הפוגע ובנוסף עוצמת הפגיעה נמוכה. מכאן, בצדק שופט המסך לא התערב". על השער של הפועל תל אביב בדקה ה-38 שספק נכבש בעמדת נבדל, נכתב: "שחקני ההתקפה לא מסתירים לשוער ולא משפיעים על המהלך".

על הבעיטה של דריק לוקאסן בדקה ה-58 בראשו של אור בלוריאן והטענות לכרטיס אדום: "החלטה מדויקת לא לפסוק לבעיטת עונשין. שחקן ההגנה בועט באופן ברור וחוקי בכדור. לחלוטין אין עבירה". על הפנדל שקיבלה מכבי תל אביב בדקה ה-62: "בעיטת עונשין גבולית ונתונה לפרשנות, ולכן אין מקום להתערבות שופט המסך".

בנוסף, נקבע כי לגבי המשחקים: הפועל פתח תקווה – מכבי נתניה (דקה 74), הפועל תל אביב – הפועל באר שבע (דקה 45), הפועל באר שבע – הפועל פ"ת (דקה 19); בשלושת המשחקים הונף כרטיס אדום מוצדק בגין עבירת משחק חמורה. הוועדה קבעה: "פגיעה באמצעות פקקים חשופים בנקודת מגע גבוהה וסיכון שלום היריב".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW