כדורגל ישראליליגת העל

הוועדה המקצועית קבעה: הצהוב השני לפליסיו מילסון היה שגוי

באיגוד השופטים הודו שקשר מכבי ת''א לא היה צריך להיות מורחק במשחק מול בני סכנין: ''הקדים שחקן יריב באופן לגיטימי''. בנוסף, נקבע כי האדום לאדניי מהפועל חדרה מול מכבי פ''ת היה שגוי: ''לא היה מקום להתערבות ה-VAR''

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים פרסמה היום (רביעי) את המסקנות שלה לאירועי המחזור ה-32 בפלייאוף העליון וה-31 בפלייאוף התחתון, כאשר ההתייחסות הייתה למשחק בין מכבי תל אביב לבני סכנין ולמפגש בין מכבי פתח תקווה להפועל חדרה.

על הכרטיס הצהוב השני לפליסיו מילסון ממכבי תל אביב, שיחמיץ את משחק העונה מול מכבי חיפה בסמי עופר בשל הצהוב הראשון שספג, נכתב: "כרטיס צהוב שני שגוי. שחקן מכבי תל אביב מקדים שחקן יריב ומשחק באופן לגיטימי בכדור, רק לאחר מכן נוצר מגע בין הרגליים של השחקנים, כאשר רגלו של מילסון בתנועה טבעית כהמשך לבעיטה בכדור".

על הכרטיס האדום שספג ג'יימס אדניי מהפועל חדרה בדקה ה-40 בהפסד 4:0 למכבי פתח תקווה, נכתב בהודעת הוועדה: "לא היה מקום להתערבות לכרטיס אדום. הגם שיש פגיעה עם פקקים בנקודת מגע גבוהה, שאר הקריטריונים לעבירת משחק חמורה אינם מובהקים במקרה זה".

על ביטול כרטיס האדום שספג סתיו טוריאל מהפועל תל אביב בניצחון 0:1 על מכבי נתניה בשבת, נכתב בהודעת הוועדה: "ביטול מוצדק של כרטיס אדום. לא בוצעה עבירת משחק חמורה".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW