כדורגל ישראלינבחרת ישראל

הוועדה המקצועית המליצה על מינויו של רן בן שמעון למאמן הנבחרת

אחרי שברק בכר בחר במכבי חיפה, מאמן א.א.ק לרנקה הומלץ על ידי הוועדה המקצועית שיתפוס את מקומו של אלון חזן בחוזה לארבע שנים. זוארץ: ''הידע, התשוקה והאמונה שלו היו גורם מרכזי בהחלטה"

הוועדה המקצועית החליטה היום (שני) פה אחד להמליץ למזכירות ההתאחדות על מינוי רן בן שמעון למאמן נבחרת ישראל בארבע השנים הבאות החל מיוני הקרוב. כזכור, ברק בכר היה המועמד המוביל לתפקיד, אך בחר לחזור למכבי חיפה. בן שמעון, שמאמן כיום את א.א.ק לרנקה, שימש בעבר כמאמנה של נבחרת קפריסין והוא יחליף את אלון חזן. המשימה הראשונה שלו תהיה להדריך את הנבחרת בליגת האומות בחודשים ספטמבר-נובמבר, כאשר בבית הישראלי משחקות צרפת, איטליה ובלגיה.

בן שמעון: ''אקבל החלטה לגבי העתיד כבר בימים הקרובים''
המאמן הבא של הנבחרת, רן בן שמעון (אליאב אוזן)

יו״ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ: ״לאורך כל הדרך הקפדתי לשתף את חבריי לוועדה המקצועית במחשבות ובתוכניות שלי לגבי מאמן הנבחרת. אני שמח שלאחר דיון ענייני הסכימו כולם להמליץ למזכירות על מינוי רן למאמן הנבחרת בארבע השנים הקרובות. רן הוא לא רק שחקן נבחרת ישראל בעבר, קפטן, אלא מאמן מצוין בזכות עצמו ונהנה כמובן מניסיון בהדרכת נבחרת בוגרת. הידע שלו, האמונה והתשוקה היו גורם מרכזי בהבעת האמון של הוועדה בו".

היו"ר שינו זוארץ (אודי ציטיאט, ההתאחדות לכדורגל)

עוד הוסיף זוארץ: "יורו 2028 הוא היעד המרכזי ומכאן האמונה שלנו בעבודה ארוכת טווח. אני תקווה שבהקדם תתאפשר חזרת המשחקים הבינ״ל לישראל כדי שהנבחרת תהנה מתמיכה אדירה של הקהל באתגרים הגדולים שלנו בליגת האומות מול איטליה, בלגיה וצרפת ובמוקדמות מונדיאל 2026״.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW