כדורגל ישראליליגת העל

הוועדה המקצועית: בית"ר ירושלים קופחה מול הפועל ב"ש בגביע

באיגוד השופטים קבעו שהעבירה של בריירו על יונה ''דרשה פסיקה לבעיטת עונשין", כאשר בפנדל שהוענק למכבי חיפה נגד הפועל כפר סבא בגביע ''לא בוצעה עבירת יד'' עם שריקה שגויה. כל ההחלטות של הוועדה המקצועית

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים קבעה הערב (רביעי) כי במשחק גביע המדינה בין בית"ר ירושלים להפועל באר שבע, למחזיקת הגביע היוצאת הגיעה שריקה לעבירה ברחבה בה נדרשה פסיקה לבעיטת עונשין. כזכור, מריאנו בריירו הכשיל את עדי יונה בתוך הרחבה, אבל ההחלטה שהתקבלה הייתה לא לשרוק לעבירה. בהחלטה נכתב: "נדרשה פסיקה לבעיטת עונשין, בוצעה עבירת הכשלה".

בנוסף, באיגוד קבעו כי הפנדל לו זכתה מכבי חיפה במשחק הגביע נגד הפועל כפר סבא, שהסתיים בהעפלה של הירוקים לסיבוב הבא במפעל עם ניצחון בהארכה, לא היה מוצדק: "לא בוצעה עבירת יד. מדובר במנח טבעי ביחס לפעולת השחקן". במקביל נקבע כי הטענות לעבירה על סוף פודגוראנו בדקה ה-100 לא היו מוצדקות: "החלטה נכונה שלא לפסוק לבעיטת עונשין. שחקן ההגנה משחק בכדור באופן חוקי לפני המגע עם השחקן היריב, ללא ביצוע עבירה. נדרש היה לחדש את המשחק בבעיטת קרן".

פרנזי פיירו בסיום המשחק בטוטו טרנר (חיים בן דוד)

מלבד שני האירועים, האיגוד גיבה ההחלטות להרחיק את פרנזי פיירו בצהוב שני נגד הפועל באר שבע ("בהתאם לחוקה, פעולה של מחיאות כפיים מחאתיות ומזלזלות כלפי שופט המשחק מחייבת כרטיס צהוב בגין התנהגות בלתי ספורטיבית."), לשלוף כרטיס אדום לרן בנימין במשחק של הפועל תל אביב נגד הפועל חיפה (,עבירת משחק חמורה, פגיעה באמצעות פקקים חשופים בנקודת מגע גבוהה וסיכון שלום היריב") ולהרחיק את דן עזריה במשחק של בית"ר ירושלים נגד הפועל פתח תקוה, בו גם הוענק פנדל מוצדק למלאבסים..

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW