כדורסלליגת העל

הוארך מעצרם של שלושה מהחשודים בתקיפה בהיכל שלמה

המשטרה עדכנה כי השלושה יישארו במעצר עד יום חמישי, מעצר החשוד הרביעי הוארך עד מחר. במשטרה הדגישו בנוגע לאירועים החמורים נגד אוהדים של הפועל חיפה כי החקירה נמשכת וצפויים מעצרים נוספים

בית המשפט נעתר היום (שלישי) לבקשת המשטרה להאריך את מעצרם של החשודים במעורבות באירוע אלימות במשחק הכדורסל בהיכל שלמה בתל אביב. כזכור, המשטרה עצרה ארבעה אוהדים של הפועל תל אביב בחשד שתקפו בצורה קשה אוהד של הפועל חיפה על הפרקט לאחר המשחק בי שתי הקבוצות במוצ"ש.

מדוברות המשטרה נמסר: "היום האריך בית המשפט את מעצרם של שלושה מהחשודים, בהמשך לאירוע האלימות החמור שאירע באולם היכלי שלמה, בתום משחק הכדורסל, בין הקבוצות הפועל תל אביב להפועל חיפה, במסגרתו נצפו בתום המשחק מספר אוהדים, מכים באלימות קשה אוהדים מהקבוצה היריבה, תוך שימוש במקלות, כסאות, חגורת, וחפצים שונים. במהלך האירוע פונה מהמקום אוהד שנפצע בראשו ונזקק לטיפול רפואי בבית החולים".

אוהדי הפועל ת"א (אתר FIBA)

עוד נמסר כי "עם קרות האירוע פתחה משטרת ישראל מיד בחקירה ועצרה עד כה ארבעה חשודים המעורבים באירוע. היום האריך בית המשפט את מעצרם של שלושה מהחשודים, בהם קטין שנעצר בליל האירוע, ושני חשודים נוספים שנעצרו אתמול. מעצר השלושה הוארך לצורך החקירה עד ליום 28.3.24. מעצרו של החשוד הרביעי הוארך עד מחר".

מפקד מרחב ירקון, תנ"צ איתן מנשה, הטיל את ניהול החקירה על היחידה ללוחמה בפשיעה במרחב ירקון, החקירה נמשכת וצפויים מעצרים נוספים. במשטרה סיכמו: "משטרת ישראל תגלה אפס סובלנות כלפי אלימות מכל סוג שהוא, לרבות במגרשי הספורט, ותפעל למצות את הדין עם פורעי החוק".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button