כדורגל ישראליליגה לאומיתליגת העל

ההתלבטות המרכזית של מסאי דגו: הפועל ת"א או בני יהודה

אחרי שסיים את דרכו במכבי חיפה לאחר שנה אחת על הקווים, המאמן - שטס בינתיים לחופשה פרטית בלונדון - מועמד לאמן בליגה הלאומית. האדומים לוחצים עליו לאמן במועדון לאחר שהתברר לנו שמימר ימשיך בריינה

הפועל תל אביב עדיין מנסה לאסוף את השברים אחרי הירידה לליגה הלאומית בפעם השלישית בהיסטוריה והשנייה בשבע השנים האחרונות. בצל חוסר הוודאות לגבי עתיד המועדון האדום, הבעלים הנוכחי, דיוויד מינצברג, וכן אדמונד ספרא, שמתעניין ברכישת האדומים, הגיעו להסכמה על דבר אחד: הרצון למנות את מסאי דגו למאמן הפועל תל אביב. האדומים הגיעו למסקנה שהוא המאמן המתאים למועדון והציעו לו חוזה לשנתיים.

מסאי דגו נפרד מהקהל (אליאב אוזן)

לאחר שבמועדון הבינו ששרון מימר צפוי לחתום השבוע על חוזה חדש במכבי בני ריינה אחרי העונה המוצלחת שלו במועדון, בהפועל תל אביב לוחצים על דגו להגיע לאדומים לאחר שסיים לאחרונה את עונתו המלאה הראשונה בליגת העל כשעמד על הקווים של מכבי חיפה. אלא שגם בני יהודה, שמינתה את מאור בורג למנהל מקצועי מעוניינת בדגו שמכיר היטב את בורג מהימים בחיפה. דגו שוהה בימים אלו בחופשה פרטית בלונדון ויצפה בגמר ליגת האלופות במוצ"ש בין ריאל מדריד לבורוסיה דורטמונד.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW