כדורגל ישראליליגת העל

ההתאחדות תצטרף לערעורים של מכבי חיפה ובית"ר ירושלים

אחרי יומיים של סערה ענקית סביב הורדת הנקודות, בהתאחדות מפנימים שיש צורך בשינוי. הקבוצות יערערו, הירוקים מסרו: ''מברכים על כך, החלטה המעידה יותר מכל על העוול הספורטיבי אותו חייבים לתקן''

מנסים להרגיע את הרוחות: ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (שלישי) כי תצטרף לערעורים ולבקשה לדיון נוסף, שעה שיוגשו, ותבקש לקיים דיון משותף בהרכב מורחב בנושא הפעלת שיקול דעתו של בית הדין בהפעלת עונשים על תנאי בראי תקנון המשמעת החדש.

אוהדי מכבי חיפה בסמי עופר (אליאב אוזן)

במכבי חיפה מסרו לאור הודעת ההתאחדות לכדורגל שהחליטה להצטרף לערעור: "אנו מברכים על ההחלטה של ההתאחדות להצטרף לערעור, החלטה המעידה יותר מכל על העוול הספורטיבי אותו חייבים לתקן". כזכור, מוקדם יותר בית הדין של ההתאחדות לכדורגל הפחית נקודה בפועל ממאזנה של מכבי חיפה, ובסה"כ שתי נקודות העונה, ואתמול הופחתה נקודה ממאזנה של בית"ר ירושלים, ובסה"כ חמש נקודות העונה.

אוהדי בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

בהחלטה על העונש של הירוקים, בית הדין ביקר את התקנון החדש: "בשולי הדברים אנו מוצאים לנכון להביע את דעתנו כי יש בתוצאה לעיל משום חומרה אשר איננו מביטים בה בחמדה ואפילו לא בשוויון נפש, אולם תיקוני התקנון והוראות השעה לצד תקדימי העבר הופכים תוצאה זו לכורח מסתבר וכבית דין המחויב לתקנוני ההתאחדות אין לנו אלא לתהות: האם לא ראוי לבצע חשיבה נוספת באשר לתיקונים אלה? לא לנו לענות על שאלה זו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button