ענפים אחריםשחייה

"ההשתתפות בארבעה משחי שליחים בפריס יצרה תחרות גדולה"

בכירי איגוד השחייה וצוות האימון של נבחרת ישראל קיימו פגישה עם השחיינים והשחייניות המועמדים להשתתף במשחקים האולימפיים בקיץ. עדי ביכמן: ''יש לנו עומק איכותי, חשוב מאוד לכולנו להגיע כנבחרת מאוחדת''בכירי איגוד השחייה וצוות האימון של נבחרת ישראל קיימו פגישה עם השחיינים והשחייניות המועמדים להשתתף במשחקים האולימפיים בקיץ. עדי ביכמן: ''יש לנו עומק איכותי, חשוב מאוד לכולנו להגיע כנבחרת מאוחדת''

אמש (ראשון) התקיימה פגישה מקוונת בהשתתפות השחיינים והשחייניות המועמדים להשתתף במשחקים האולימפיים, יחד עם בכירי איגוד השחייה וצוות האימון של נבחרת ישראל. בפגישה השתתפו מ"מ יו"ר האיגוד עדי ביכמן, המנכ"ל מיקי גפן, יועץ העל דייב מארש, מאמן המשימה טום ראשטון, המומחה המדעי ראסל מארק ומנהל המשימה אייל עילם.

נבחרת השליחים (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

הפגישה התקיימה באופן מקוון מכיוון שרוב שחייני הנבחרת לא נמצאים כרגע בארץ, רובם שחייני המכללות השוהים עדיין בארה"ב. עד סוף החודש אמורים להגיע השחיינים והשחייניות לישראל ולהשתתף בתחרות הטריילז, שתתקיים בין ה-5 ל-8 ביוני במכון וינגייט, ומהווה קריטריון למשחקים האולימפיים בפריס ביולי ולאליפות אירופה לנוער.

עד כה קבעו 6 שחיינים ושחייניות את הקריטריון לפריס, ותחרות הטריילז צפויה להיות מאוד מעניינת, עם מטרה של שחיינים ושחייניות נוספים לקבוע קריטריון למשחים האישיים ותחרות על המקומות בקבוצות השליחים. אליפות אירופה לבוגרים תהיה ההזדמנות האחרונה לקבוע קריטריונים, והמשלחת לתחרות זו תהיה השנייה בגודלה בהיסטוריה של ישראל.

בשיחה הוצג הצוות המקצועי שנבחר להוביל את המשלחת, הוצגה התוכנית המקצועית עד המשחקים האולימפיים ותוכנית האימונים בתקופה הקרובה.

נבחרת השליחות (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

יו"ר האיגוד, עדי ביכמן: "שוחחנו עם השחיינים והשחייניות על המטרות שלנו בפריז ועל החשיבות להגיע כנבחרת מאוחדת, בעיקר לאחר אירועי ה-7 באוקטובר. העובדה שנשתתף בארבעה משחי שליחים בפריס, יצרה תחרות גדולה, כך שיש לנו עומק איכותי של שחיינים ושחייניות וכל מאית יכולה לקבוע אם שחיין ימצא את עצמו באולימפיאדה או לא. זו זכות גדולה לשחות במשחקים האולימפיים ולייצג את המדינה, את איגוד השחייה ואת האגודות שהן שותפות משמעותיות להצלחת זו. אנחנו מצפים להיות משלחת גדולה ואיכותית של ענפי המים, יחד עם השחייה האומנותית והמים הפתוחים שמובילים גם בהישגיהם".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW