ענפים אחריםענפים נוספים

ההזדמנות האחרונה לפריז: פתיחה יפה לגולשי הקייט וה-49ER

תחרות ההזדמנות האחרונה בשייט החלה בצרפת: פתיחת התחרות האירה פנים לשייטי סירות ה-49er, גם גולשי נבחרת הקייט פויל פתחו היטב. שדה וראובני סיימו את יום השיוטים במקום ה-7. היכן ממוקם תום ראובני?

תחרות ההזדמנות האחרונה בשייט נפתחה היום (ראשון) בהייר שבצרפת, כאשר שלוש נבחרות שייט עוד נאבקות על הכרטיסים האחרונים לפריס.

פתיחת התחרות האירה פנים לשייטי סירות ה-FX, כאשר הצוות של טל שדה ועילי ראובני מסיים את היום במקום השביעי הכללי, מבין 33 צוותים המתמודדים על הכרטיסים, וזאת לאחר שלושה שיוטים. בדגם הסירות יוענקו בתחרות כרטיסים לשלוש המדינות המובילות בלבד, כך שהצוות עוד צריך לנסות ולסגור את המרחק מהפסגה, כאשר לפניהם שייטים מאיטליה, בלגיה, גרמניה, פינלנד, הונג קונג וסין. במקום העשירי מתמקם הצוות הצעיר של אילי ווריט ויובל ברנון ובמקום ה-15 מאור עבו וים ווירטהיים.

גם גולשי נבחרת הקייט פויל פתחו היטב את התחרות. שלושת הגולשים הישראלים ביצעו חמישה שיוטים, כאשר בסופם זוהר חרובי, דביר אזולאי ודור זרקה ממוקמים אחד אחרי השני במקומות 8,9,10, מתוך 44 מתמודדים. בדגם הקייט יוענקו חמישה כרטיסים לפריס ולפני הישראלים ממוקמים גולשים משש מדינות, כך שהפתיחה בהחלט מעודדת.

במקביל לתחרות ההזדמנות האחרונה התחילו היום חלק מהתחרויות הפתוחות. גולש הרוח תום ראובני, שכבר הבטיח את הכרטיס לפריס, ממוקם שלישי אחרי שלושת שיוטי היום, כאשר הוא מנצח את השיוט הראשון ומסיים 3 ו-5 בשני השיוטים הבאים.

מחר יכנסו למעגל התחרויות הפתוחות גם שייטי סירות ה-ILCA7 עומר ורד וילנצ'יק ומאור בן הרוש, להן זו תחרות המבחן האחרונה, שלאחריה יקבע מי מבין שניהם יקבל את הכרטיס לפריז.

כתבות קשורות

Back to top button