כדורגל ישראליליגת העל

הדיון בנוגע לעתירה של ארבע הקבוצות יתקיים ברביעי ב-14:00

בית הדין העליון שליד ההתאחדות לכדורגל ידון מחר (רביעי) בשעה 14:00 בעתירה שהגישו בית"ר ירושלים, מ.ס אשדוד, הפועל חדרה ובני סכנין, נגד החלטת מנהלת הליגות להחזיר את ליגת העל לפעילות בסוף השבוע הקרוב. כזכור, 13 נציגים הצביעו בעד החזרה (9 קבוצות מליגת העל, 2 נציגים מהליגה הלאומית, נציג המנהלת ונציג ההתאחדות לכדורגל), אלונה ברקת נמנעה ואילו 4 קבוצות בלבד התנגדו.

בעלי בית"ר ירושלים, ברק אברמוב (ליאת אבשלומי)

אתמול הוציאו ארבע הקבוצות מכתב למנהלת והבהירו שלא יופיעו למחזור הקרוב. במכתב נכתב: "מועדוני הכדורגל של חדרה, אשדוד, סכנין ובית"ר ירושלים, מבקשים להודיעכם כי ההחלטה להחזיר לפעילות את משחקי ליגת העל כבר בשבוע הקרוב הינה שגויה, בלתי ספורטיבית ולא שוויונית. ההחלטה חפוזה, מתעלמת משיקולים ספורטיביים וכל מה שמדריך אותה הינם שיקולים כספיים. לכל ברור כי לא נוכל להתייצב למשחקים הקרובים ולהיערך בצורה ראויה על כל המשתמע מכך".

שחקני הפועל חדרה חוגגים (מוטי קדוש)

עוד נכתב: "אנו מוצאים לנכון להודיעכם מבעוד מועד, כי לא נתייצב למחזור הקרוב ונבקשכם לפעול לדחיית המשחק הקרוב למועד אחר. בכוונתנו להגיש בבוקר עתירה דחופה לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל בבקשה לדחות את מועד חידוש המשחקים בחודש ימים וזאת עד אשר נוכל להעמיד קבוצה ראויה אשר תוכל להתמודד באופן ספורטיבי והולם, כמצופה מקבוצה בליגת העל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button