כדורגל ישראלינבחרת ישראל

"הדבר הכי טוב שאקח מהחלון הזה זה שסוף סוף הפכנו לקבוצה"

מאמן הנבחרת הצעירה גיא לוזון הוסיף אחרי ה-2:0 לגרמניה ו-0 נקודות מחמישה משחקים: ''שיחקנו כדורגל טוב במחצית השנייה, מפה הפנים קדימה''. סוף פודגוראנו: ''יש הרבה דברים טובים שצריך לקחת''

הנבחרת הצעירה נכנעה אמש (שלישי) 2:0 לגרמניה והפסידה בכך בפעם החמישית מפתיחת קמפיין מוקדמות יורו 2025, כאשר היא מדורגת אחרונה ללא אף נקודה. מדובר בפתיחת קמפיין מוקדמות החלש ביותר אי פעם של הנבחרת עד גיל 21, מאז החזרה של הכדורגל הישראלי לאירופה. למעשה, זו הפעם הראשונה מאז מוקדמות יורו 1994, שהנבחרת הצעירה מפסידה לפחות חמישה משחקים בקמפיין אחד.

הנבחרת הצעירה (ההתאחדות לכדורגל)

המאמן גיא לוזון אמר בסיום: "אני חושב שבשני המשחקים האחרונים בחלון הזה סוף סוף הרווחנו קבוצה. הפכנו לקבוצה, שיחקנו כדורגל טוב גם נגד פולין וגם פה במיוחד מול גרמניה במחצית השנייה, מפה הפנים קדימה. מחצית ראשונה הם ביטלו אותנו והיו טובים יותר, מחצית שנייה חזרנו למשחק ובגדול. דווקא בדקות הכי טובות שלנו ספגנו את השני, אבל למרות זאת לא התייאשנו והמשכנו לשחק כדורגל. כמו שאמרתי, הדבר הכי טוב שאקח מהחלון הזה זה שסוף סוף הפכנו לקבוצה".

סוף פודוגראנו במדי הנבחרת הצעירה (ההתאחדות לכדורגל)

סוף פודגוראנו הוסיף: "אני חושב שיש הרבה דברים טובים שכן צריך לקחת. את הדברים הפחות טובים, יש לנו צוות שיודע מה צריך לעשות. נגיע מוכנים למשחקים הבאים זה בטוח. יש פה חבורה של שחקנים שרוצים ללמוד ולהשתפר, במבחן התוצאה כרגע זה לא בא לידי ביטוי, אבל נמשיך לעבוד כדי לתקן את הטעויות שלנו ונעשה מה שצריך בשביל להתחיל לקחת נקודות. הנבחרת הגרמנית היא נבחרת טובה. לא מצאנו פתרון במיוחד בחצי הראשון. כמו שאמרתי, נעשה את החושבים שלנו ונגיע מוכנים יותר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button