כדורגל ישראליליגת העל

הגבוה בעידן סגל: תקציב מכבי נתניה יעמוד על 31 מיליון ש"ח

היהלומים עברו בבקרה התקציבית, כש-15 מיליון ש"ח מתוך התקציב יופנו לשכר שחקנים. כל שחקני הרכש יעמדו לרשות קוז'וק בגביע הטוטו, גם זלאטנוביץ'. המאמן: ''התחושות טובות, אנחנו עדיין נמצאים בתהליך בנייה''

מכבי נתניה הודיעה הבוקר (שישי) שהבקרה התקציבית אישרה את תקציב המועדון לעונת 2023/24, כאשר התקציב שאושר יעמוד על 31 מיליון ש"ח והוא הגבוה בעידן אייל סגל. מתוך התקציב מיועדים 15 מיליון ש"ח לשכר שחקנים, 4 מיליון ש"ח לרכש שחקנים ומיליון ש"ח לאיזון תקציב מחלקת הנוער שיעמוד על כ-7 מיליון ש"ח בנוסף לתקציב הקבוצה הבוגרת.

משמעות הדבר היא שחוזי כל שחקני הקבוצה, כולל שחקני הרכש, אושרו וכעת יעמוד סגל מלא לרשות הצוות המקצועי לקראת משחק פתיחת העונה ביום ראשון נגד הפועל חדרה בגביע הטוטו. במועדון ממתינים לסגירה רשמית וחתימה על חוזה מכירתו של הקשר פטריק טומאסי לפאפוס הקפריסאית, כאשר תנאי העסקה בין המועדונים כבר סוכמו ונתניה צפויה לקבל כ-550 אלף יורו עבור השחקן בתוספת ל-30 אחוזים ממכירה עתידית. השחקן עצמו כבר נפרד מחבריו בחדר ההלבשה.

רן קוז'וק: ''כמו תמיד מול מכבי חיפה, יהיה משחק מהנה''
מאמן מכבי נתניה, רן קוז'וק (מוטי קדוש)

בתוך כך, מאמן הקבוצה רן קוז'וק אמר לאתר הרשמי לקראת פתיחת גביע הטוטו ביום ראשון ב-20:00: "זה משחק ראשון, אמנם גביע הטוטו, אבל מאוד חשוב עבורנו. התחושות מאוד טובות, השינויים בסגל עוד לא נגמרו ואנחנו עדיין בתהליך בנייה. השחקנים מאוד רוצים ונכונים לעבוד קשה, אני מקווה שההתחלה תהיה טובה".

שחקן ההתקפה עוז בילו הוסיף: "עשינו מחנה טוב, אנחנו מתרגשים ורוצים לעשות עבודה טובה. עברנו חוויה גדולה בנבחרת, אבל אין כמו הבית. רוצים שהקהל יגיע, אנחנו צריכים ואוהבים אותם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW