כדורגל ישראליליגת העל

הביקור של בית"ר ירושלים בביה"ח הדסה עין כרם: "הכל מתגמד"

הדלקת נרות, חלוקת מתנות וחתימות לפצועים והמאושפזים בביקור המסורתי של השחקנים: ''נרגשים לבוא לפה בכל שנה, רפואה שלמה לילדים ולחיילים ששומרים עלינו''. דהן: ''מקווה שאלו יהיו המפגשים האחרונים שלנו כאן''

בית"ר ירושלים ממשיכה במסורת של חג החנוכה שמתקיימת לאורך שנים והגיעה לבקר היום (רביעי) בבית החולים הדסה עין כרם, איתו מקיים המועדון שיתוף פעולה פורה.

כל סגל הקבוצה, בראשות המאמן יוסי אבוקסיס, החלו את הביקור בטקס קצר שכלל הדלקת נרות של הקפטן אופיר קריאף, שאמר: ״אנחנו נרגשים לבוא לפה בכל שנה, מקווים שלא נצטרך להגיע כי לא תהיה לכם עבודה אבל כל עוד צריך אנחנו כאן. רפואה שלמה לילדים ולחיילים ששומרים עלינו". אחריו ביקש לדבר איש מילואים מיחידת 669 שהיה מלא הערכה על הביקור וסיפר מה זה עושה לכל מי שמאושפז בבית החולים.

הביקור של בית"ר ירושלים בבית החולים הדסה עין כרם (האתר הרשמי)

חברת "המתנות שלי" פינקה את הילדים והחיילים המאושפזים במתנות ותשורות של המועדון שחולקו על ידי השחקנים ולסיום הגיעו השחקנים לבקר אוהד בית"ר ירושלים שנפצע במהלך הקרבות בעזה, ניצל בנס והיום נמצא בשיקום.

שחקן הקבוצה אורי דהן אמר לאחר הביקור: "אתה מקבל פרופורציות אדירות כשאתה מגיע לפה. הכל מתגמד. הם הלוחמים האמיתיים של המדינה. מהילד הקטן ועד הלוחם מילואים. מבחינתי זה יותר חשוב מהכל.

"בדרך כלל אנחנו מבקרים ילדים, הפעם גם חיילים. אני מקווה שאלו יהיו המפגשים האחרונים שלנו לכל החיים כאן. מרגש לראות פה לוחמים שמגנים עלינו בזמן שאנחנו מתאמנים ושומרים על שגרה. זמן להגיד תודה לכל שוטר, לוחם כבאי ואיש כוחות הביטחון. זה לא מובן מאליו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button