אתלטיקהענפים אחרים

האתלטים של האיגוד ערכו פעילות לילדים של המפונים מהעוטף

בזמן שאינם יכולים להתחרות, הספורטאים פגשו באצטדיון גבעת רם את ילדי המשפחות פונו מהצפון והדרום. אדוה כהן: ''כיף לראות אותם שמחים ומשתחררים''. כספי וניסים ביקרו ילד שאיבד את כל משפחתו

איגוד האתלטיקה ערך היום (שני) פעילות ספורטיבית, שכללה מספר תחנות אתלטיקה, לילדים שפונו מצפון הארץ ומיישובי העוטף בדרום. הפעילות נערכה באצטדיון גבעת רם בירושלים, כאשר בנוסף לפעילות הספורטיבית, הילדים והמשפחות נהנו משולחן כיבוד ומשי שחולק לכל אחד מהילדים.

את הילדים ליוו אדוה כהן (מכבי תל אביב), האתלטית האולימפית שייצגה את ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו, ביטי דויטש (לידר ירושלים) אלופת ישראל במרתון, דניאל פרנקל (מכבי תל אביב) שיאנית ישראל בקפיצה לגובה ואייל עוזיאל (מכבי ראשון לציון) שייצג את ישראל באליפות אירופה עד גיל 20 בירושלים באוגוסט האחרון. אליהם הצטרפו כל צוות האיגוד וחי כהן, אחראי האתלטיקה במכבי תל אביב, שניצל מהטבח במסיבת הטבע ברעים.

הספורטאים בפעילות עבור הילדים (איגוד האתלטיקה)

יו"ר האיגוד עמי ברן אמר: "חימם את הלב לראות את כל הילדים, שעוברים ימים קשים והרחק מהבית, נהנים ושמחים. מי ייתן והם יחזרו לביתם בשלום וכמה שיותר מהר וכל עם ישראל יידע ימים טובים יותר".

אדוה כהן סיפרה: "היה כייף לראות את הילדים נהנים, מחייכים, צוחקים ומשתחררים אחרי תקופה מאוד לא פשוטה. אני שמחה שהצלחנו להעניק פעילות ספורטיבית שניתקה אותם מהמציאות הקשה".

דניאל פרנקל הוסיפה: "ספורט תמיד עזר לי להתמודד עם קשיים אז הרגשתי שאני חייבת להתגייס ולתרום את היכולות שלי. הפעילות עם ילדי הדרום הייתה מעצימה ומהנה. התרגשתי לראות את החיוך על פניהם ואת האושר וההפוגה שהעניקה להם הפעילות הספורטיבית".

בתוך כך, בשבת השחורה איבד אריאל זוהר את כל משפחתו, אביו יניב, אמו יסמין ואחיו קשת ותכלת, כשהוא רק בן 13. היום ביקרו את אריאל בשבעה אפיק נסים ועמרי כספי, שהעניק לו את גופיית המשחק שלו מנבחרת ישראל. מהאיגוד נמסר כי "איגוד הכדורסל ונבחרת ישראל יחבקו את אריאל גם בעתיד".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW