ענפים אחריםענפים נוספים

האליפות האחרונה לפני פריס: נבחרת הקייט פויל יוצאת לצרפת

נבחרת הקייט, בהובלת המאמן הלאומי שחף אמיר, כוללת את הגולשת שתייצג את ישראל בפריס, גל צוקרמן ואת מיה אשכנזי. בגברים יתחרו זוהר חרובי ודור זרקה, שנבחר רק לפני שבועיים לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים

נבחרת ישראל בגלשני קייט פויל יוצאת היום (שלישי) ליומה הראשון של אליפות העולם בגלישה, התחרות האחרונה לפני המשחקים האולימפיים בפריס.

נבחרת הקייט, בהובלת המאמן הלאומי שחף אמיר, כוללת את הגולשת שתייצג את ישראל בפריס, גל צוקרמן ואת מיה אשכנזי. בגברים יתחרו זוהר חרובי ודור זרקה, שנבחר רק לפני שבועיים לייצג את ישראל.

לאחר ההצלחה הגדולה בטורניר ההזדמנות האחרונה בחודש שעבר, שם נכנסו לראשונה שני הגולשים הישראלים לשיוטי המדליות, מקווים בנבחרת להצליח ולאיים על עשרת הגדולים בתחרות, הן אצל הנשים והן אצל הגברים.

רגע לפני תחילת התחרות, הנבחרת קיימה אתמול טקס יום זיכרון מרגש, והיום, ביום עצמאותה של המדינה, יחלו הנציגים בתחרות אל מול 78 נציגים ו- 46 נציגות מכל העולם.

כפועל יוצא מכך שזו האליפות האחרונה בדגם לפני משחקי פריז הגיעו כל גולשי העילית מהעולם, ובעיקר הנציגים האולימפיים, על מנת לחוש את התחרות לקראת פריס.

אצל הנשים יתחרו כמובן הצרפתייה לוריין נולו, אלופת העולם המכהנת ואיתה נציגות נוספות חזקות מהנבחרת הצרפתית, אך גם דניאלה מורוז האמריקאית היא מתמודדת בכירה על התואר העולמי. אצל הגברים המתמודד הבולט הוא הסינגפורי הצעיר מקס מיידר, בן 17 בלבד אך אוחז בתואר אלוף העולם ואף ניצח את אליפות אירופה האחרונה.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW