כדורגל ישראליליגה לאומיתליגת העל

האב השכול ביקש מבני יהודה: "תעלו ליגה בשביל הבן שלי"

שחקני הקבוצה משכונת התקווה ביקרו בשבעה של סמ"ר רועי וולף ז"ל, לוחם גבעתי שנפל במהלך הקרבות ברצועת עזה. אביו ביקש מהם בדמעות: ''תעלו בשבילו''. במכבי חיפה עזרו לחקלאים, המועדון נרתם לשיקום העוטף

אחר הצהריים (רביעי) הגיעו שחקני בני יהודה לשבעה של לוחם סיירת גבעתי, סמ"ר רועי וולף, אוהד הקבוצה שנפל אמש בקרבות ברצועת עזה. וולף בן ה-20 הובא למנוחות הלילה בבית העלמין בנחלת יצחק.

אביו של רועי, התרגש מאוד לראות את השחקנים – סתיו ישראלי, עדן אוטאצ'י, גיא סביליה, ושחר רוזן יחד עם אבי אלבוכר, מנהל הקבוצה. האב שיתף את השחקנים בעיינים דומעות על אהבתו הגדולה של רועי והמשפחה לקבוצה: "רועי שרוף על בני יהודה, תעלו ליגה בשבילו".

עובדי מכבי חיפה בקטיף החקלאי (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

בתוך כך, בעקבות המלחמה, המצוקה של החקלאים בימים אלה בידיים עובדות גדולה מאוד, בעקבות עזיבה של עובדים זרים. בימים האחרונים התקבלו מספר פניות בקבוצות וואטסאפ של חקלאים ממושב כפר הס ("טרילי חקלאות") וממושב אחיטוב (משק "שקי אחיטוב") לסיוע בידיים עובדות.

במכבי חיפה סיפרו כי עובדי המועדון ועובדי חברת "מאיר" נענו לקריאה והגיעו ביומיים האחרונים לקטיף החקלאי בשני המקומות. העבודה במטעים ובחממות שבהם מגדלים עגבניות, מלפפונים ותותים התמקדה בקטיף ובעבודת המשק השוטף.

כמו כן, במכבי חיפה הודיעו כי 10 אחוזים מסך הרכישות בחנויות המועדון יועברו כתרומה לעמותות לשיקום יישובים בעוטף עזה. התרומה תחול על כל רכישה שתתבצע בחנויות המועדון (באתר, בגרנד קניון ובסמי עופר) עד ל-19.11.23. 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button